2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 7007325 بازدید | 681928 پست
دور از جونت .خدا نکنهبه خدا نزدیک تر شو.امن ترین پناه و آغوش رو فقط خدا داره.ببخشید میپرسما همسرتون ...

چشم عزیزم 

آره عزیزم ولی من همه راهها رو به روش بسته بودم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم🥹😍سعیدم میگه اگ عالمو ادم بگن پسره ، من باور نمیکنم حس ششمم میگه دختره😅ولی چون تقریبا علائ ...

ان شاءالله هرچی هست سالم بیاد بغلت.

نمیدونم یادته یا نه که منم ۱۰ هفتگی قاطی کرده بودم و استرس داشتم و رفتم سونو دادم. حالت و افکارت طبیعیه عزیزم، نگران نباش

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم
مامان های قشنگی که با من تقریبا مثبت شدین به سوال داشتممن الان شدم ۹ هفته یک روز شماهم این علائم رو ...

منم خیلی درد لگن داشتم. ۳ماه که تموم شد، دردها هم تموم شد.

گاهی هم واژن و مقعدم تیر میکشید. دردها طبیعیه. حواست باشه یبوست نگیری، دردها رو بیشتر میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم
2803
گلم دیشب باز زدم تا ۱۰بعدش هاله انداخت اولش هیچی نبود بی بی چکم ویتاسان بود زدم اینترنت خیلی ازش بد ...

منم روز ۱۱ ویتاسان زدم هاله انداخت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اع یعنی امیدوارم باشم کاذب نیست 😍من نمیدونم چرا بی بی چکام رو ده دقیقه هاله میندازه زود نمیندازه

آره مثبته ان شاءالله

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اع یعنی امیدوارم باشم کاذب نیست 😍من نمیدونم چرا بی بی چکام رو ده دقیقه هاله میندازه زود نمیندازه

عزیزم اخه آزادسازی نزدی ک بگی بخاطر اونه

خودت دقت کن ببین با دیروزی فرقی داره؟ هرچند ک تو این مواقع از یه مارک بیبی چک استفاده میشه

نمیشه که همه ی بیبی چک هات کاذب باشه عزیز دلم شما قطعا مثبتی😍😍😍

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وَ قسم به صبر.. که تو خداوند رویداد های مَحالی..️ 
2804
عزیزم اخه آزادسازی نزدی ک بگی بخاطر اونهخودت دقت کن ببین با دیروزی فرقی داره؟ هرچند ک تو این مواقع ا ...

ان شالله چی بگم از ترسم مارکا مختلف گرفتم ببینم اونم مثبت میشه یا ن یه موقع یه مارک کاذب داره اون یکی نداشته باشه گلم جفتشو دیروز زدم فقط صبش فک کنم یه ربع ساعت بعدش  هالش افتاد دیشب زودتر افتاد رو ده دقیقه کاش میشد امروز برم ازمایش ب زور جلو خودمو گرفتم فردا برم 🥲

مامان های قشنگی که با من تقریبا مثبت شدین به سوال داشتممن الان شدم ۹ هفته یک روز شماهم این علائم رو ...

دوستای قشنگم ممنون از پیام محبت آمیزتون خیالم تا حدودی راحت شد خیلی ممنونم 

ببخشید تک تک جواب ندادم 🤍🫂

۷هفته یک روز آزمایش دادم عفونت نداشتم، هیچ کار خاصی ام انجام نمیدم انگار استراحت مطلقم در این حد ..

نزدیکی هم از مرداد نداریم از ترس عفونت🙈 ببخشید واضح گفتم 

جواب همه ی دوستان رو سعی کردم تو یه پیام بدم بی احترامی منو ببخشید 🙏🏻🫂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من بعد اینکه مثبت شدم خواب دیدم توی یه باغم یه نوزاد داخل پتو صورتی بهم دادن اصلا قیافشو ندیدم از رن ...

ای جوووونم 😍 چه لحظه ی قشنگی

من خواب زیاد میبینم ولی بی سرته😁

غربالگری اول برم جنسیت رو برام تشخیص میده سونوگرافیش خیلی دقیقه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان شالله چی بگم از ترسم مارکا مختلف گرفتم ببینم اونم مثبت میشه یا ن یه موقع یه مارک کاذب داره اون یک ...

میدونی که اول بتا وارد خون میشه بعد بیبی چک...

پس قطعا جواب آزمایش درست ترینه 😍

من مطمئنم مثبتی

فقط ممکنه بتا پایین باشه و اصلا جای نگرانی نیست چون زودتر از موعد ازمایش دادی

کاملا میفهممت خودمم اصلا نتونستم تحمل کنم همینکه حس کردم پر رنگ تر شده رفتم بتا دادم روز ۱۱ سیکل

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2805
میدونی که اول بتا وارد خون میشه بعد بیبی چک...پس قطعا جواب آزمایش درست ترینه 😍من مطمئنم مثبتیفقط مم ...

باشه عزیزم مرسی ک جوابمو میدی از دل نگرونی درم میاری فردا میشه روز ۱۳برا من فردا ساعت ۷میپرم دم ازمایشگاه 😁😊