2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6883176 بازدید | 673605 پست
اره.دیدی..چقد گریه کردمم..😄😄اب هم نمیخوردم ب شوهرم‌میگفتم برام بیاره..خوب ک‌شیاف دوباره استفاده نک ...

😆😆😆

وای خدا چقد خندیدم 

انشالله بسلامتی فارغ بشی عزیزدلم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
من فک کنم داروهاهورموناتو تغییردادن حرارت بدنت بالارف ریخت بیرون این حرارت باتبخالوابله واینکه مشکل ...

ممنون عزیزم اره دارم بهتر میشم

سپیدار جون ، میگم اگ سیستم ایمنی بدن هم ضعیف باشه ممکنه جنین نگیره؟

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزمممممممم😔مطمئنی پریودیه؟ ان‌شاءالله بهترین زمان بهترینابرات پیش بیاد.میدونم انقد قوی هستی ک محک ...

اره فداتشم پریوده هم سر تایم اومده هم خونریزی مثل ماه های قبله..

کجا برم برام بنویسه؟ بدون بیمه هزینش چقدر میشه ؟

وقتی ایمنی پایین باشه دوبار هم میشه گرفت

خب این از نظر بارداری خوبه یا بده

منظورم جلوی لانه گزینی رو میگیره یا کاری بهش نداره؟

چند مدت بعد از بارداری خارج رحم میتونم عکس رنگی رحم بگیرم؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
اره همون ورودی رحم...ک باید باز بشه...اینقد اعصابم خراب شد..از اینور هم خیلی میترسم اذیت بشم.از بش ش ...

ماهور جان مبارکه ای وی اف کردی؟

پسر قشنگم هدیه زیبای خدا چقدر دلم میخواست تو امضائ نی نی سایت بنویسم منم مادر شدم   همیشه با خودم میگفتم یعنی میشه؟ حالاشده و من شکرگذار خالقم هستم تو فرشته ای هستی که 3خرداد 1400وقتی ساعت 3بعدظهر بی بی چک گذاشتم فهمیدم مادر شدم و من ایمان دارم بهترین انسان خواهی بود آرزو میکنم همه ی اونای که دلشون بچه میخواد این حسو بچشن ،  گل بهشتی،   من اومدنت مبارکمون باشه خدایاشکرت.دکتر من رضا نصر بود با ای وی اف باردار شدم 
خب این از نظر بارداری خوبه یا بدهمنظورم جلوی لانه گزینی رو میگیره یا کاری بهش نداره؟

سلام دوست گلم 

چطوری؟؟

چه خبر؟؟

من پیگیرت بودم 

مرتب اومدم سر زدم که نتیجه آی یو آی رو ببینم 

فقط خواننده ی خاموش بودم

از خدا میخوام برات بهترینها رقم بخوره و به زودی زود دلت شاد بشه 

خدایا بخاطر معجزه ی قشنگت هزاران بار شکر    
بم گفت از اینترنت ده تا ورزش دانلود کن و انجام بده..گفت صبح نیم ساعت ظهر نیم ساعت و شب هم نیم ساعت.. ...

سلام عزیزم یادمه شما اوایل بارداری لکه بینی داشتی، چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدی،

یادمه بخاطر لکه بینی آمپول انوکسا رو قطع کردی باز بعدا دوباره شروع کردی بزنی یا نه؟

واینکه استراحت مطلق بودی یا نسبی توی دوره بارداری؟

و اینکه تا چه ماهی داروهای ای وی اف رو استفاده کردی؟

بازم ممنون

سلامبرای کم کاری تیرویید یدوفولیک ضرر داره؟

نخور من التهاب داشتم همه چی روش اثر میزاشت ، اوابوست بخور 

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
اره.دیدی..چقد گریه کردمم..😄😄اب هم نمیخوردم ب شوهرم‌میگفتم برام بیاره..خوب ک‌شیاف دوباره استفاده نک ...

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین
خب این از نظر بارداری خوبه یا بدهمنظورم جلوی لانه گزینی رو میگیره یا کاری بهش نداره؟

نمیدونم

به نظرم تمام این چیزا رو به دکتری که الان تحت نظرش هستی بگو که اگر ربط داره به آی یو آی ت بدونه چیکارکنه تا دوباره پیش نیاد

ممنون عزیزم اره دارم بهتر میشمسپیدار جون ، میگم اگ سیستم ایمنی بدن هم ضعیف باشه ممکنه جنین نگیره؟

خداروشکر بهترم میشی😍❤️‍🔥ایمنی بالاجنینوپس میزنه ولی ایمنی پایین هم باعفونتهای مکرریجوردیگه اینم نمیزاره جنین سالم تشکیل بشه یاتشکیلم بشه مادرمدام درحال مریض شدنه ک روی جنین هم تاثیرمیزاره. من خودمومیگم ایمنیم بالاس دارومیدن ایمنی ب تعدیل برسه توعامه میگن سرکوب ایمنی ولی ب نظرمن سرکوب نیس اگ باشه ک خوب ماباکسایی ک ایمنی ضعیف دارن چ فرقی داریم اون وق یبارم بایدبریم دکتربخاطرایمنی ضعیف ازدکترمم پرسیدم گف تعدیل درستره البته من خودمم عادت کردم همش میگم ایمنیم ضعیفه....درحالیکه این فکراشتباه وتلقینم بخاطرشنیده هامه الان توام باتقویت مناسب وب اندازه بدنتو ب تعدیل برسون البته تحت نظرپزشک

2706