2777
2789
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6971124 بازدید | 679778 پست
عزیزم بسپر به خودش حتی اگه سیکل ات کنسل هم خدایی نکرده بشه حتما خیری توشه نگران نباش دیر و زود داره ...

توکل به خدا اخه عروسی دادشم در پیشه میخوام تا اون موقعه تکلیفم روشن شه بهم سخت نگذره

من حسابم ز همه مردم این شهر جداست من امیدم به خداست بعد خدا هم به خداست🤍🤍
سلام عزیزم مبارک باشه کدوم دکتر میرفتید؟

ممنون عزیزم ..من چهار بار تبریز انجام دادم منفی شد بار پنجم رشت مرکز مهر انجام دادم خدارو شکر نتیجه گرفتم .. انشاالله مادر شدن روزی همه ی منتظر ها بشه خیلی زود 🤲🤲🤲

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید باورت نشه انقد از این چیزا میخورم و همش گرمی جاته میترسم ی روز مثه اژدها از دهنم اتیش در بیاد😂 ...

ان شاالله که جواب بده 💜جفتتون هم اماده باشی نگران نباش یه وقت مشکلی نباشه زودی وارد سیکل بشی

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
توکل به خدا اخه عروسی دادشم در پیشه میخوام تا اون موقعه تکلیفم روشن شه بهم سخت نگذره

اصلا ب این چیزا فکر نکن منم دغدغه هام زیاد بود مثلا با عملم با پدر شوهرم. تقریبا یه زمان بود اما خدا رو شکر تونستم عمل کنم کسی نفهمه

سلام چطورین بچه ها

سلام زینب جون فدات خودت خوبی ..

برای سلامتی نی نی تودلیم یه صلوات مهمونم میکنید قربونتون برم..خدایا شکرت بعد هشت سال انتظار و چهار بار انتقال منفی با انتقال پنجم کنجد منم آوردی تو دلم خدایا خودت سالم بیار تو بغلم ..دعای روز و شبم خدایا دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ..الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم
بچه‌هااااا😭😭😭 فردا نوبت دوم آزمایشمه،اما الان ترشح قهوه‌ای داشتم آخه چراااا؟نکنه خطرناک باشه

نگران نباش چیزی نیست منم داشتم 

من دیروز که روز ۱۵ بود ازمایشم مثبت شد،امروز روز شونزدهمه که همین الان ترشح قهوه‌ای داشتم😭😭 کاش ه ...

خوب منم اون موقع داشتم نگران نباش چیزی نیس 

2801