2733
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6880617 بازدید | 673386 پست
بله عزیزم خیلی ها مثل شما بودن😂 درهمین حد میدونم😁 حالا یکی بیاد جواب سوال خودمو بده

ممنونم عزیزم

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزمی کباب شدم برات اخه گلم اگر تا حالا آز غلظت خون ندادی حتما انجام بده، ایمنی ها هم خوبه الان ان ...

فداتم دوست جونم😘😘 تمام ازمایشات ایمنی و ژنتیک و انعقادی رو انجام دادم ، دو سه تا ژن مشکل داره که دکتر ژنتیک گفت غلظت خون داری ، حالا چهارشنبه باید برم پیش دکتر خودم ببینم چی میگه

اللهم عجل لولیک الفرج 😍😍😍 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستید 😘😘😘
آها ممنون عزیزم اتفاقا حمید مدنی تک بیمارستان پارس تو گروه خانوم دکتر صدری بود دوبار شوهرم تو همون ب ...

اره خدایی تشخیصش خوبه مطبش بالای داروخونه زین العابدینی بود توی 4راه میکائیل

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
عزیزم با وجود این مشکلات برو تهران پیش دکتر عارفی تو این زمینه حتما میتونه کمکتون کنه

من تحت نظر رزاقی و طرازی بودم رزاقی که رفت طرازیم سختمه تا تهران رفتن چون جنین هام رشت هستن قبول نمیکنه دارو بده ولی دکتر خودم انتقال بده دیگه فعلا دلم نمیخواد تخمککشی کنم 

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین هم هپارین هم انوکسا!!!  حداقل انوکسا 6000 بگیر  من نگران تداخلشون هستم

از روز اول انتقال هپارین نزنم بعد +شدن هپارین رو قطع کنم انوکسان بزنم؟

اصلا دکتر قبول نمیکنه از روز انتقال بهم چیزی بده خودم دارم برا خودم تجویز میکنم

گلم نمی تونی پیش طرازی نوبت بگیری اون خیلی راحت تر سرم میده یعنی مخم سوت میکشه چرا یه سرم برات تجوی ...

رفتم پیش طرازی ولی میگه بیا دوباره دارو بگیر پانکچر شو تا برات بنویسم خوب منم واقعا در توان روحی و جسمیم نیست دوباره همچین کاری بکنم.

پیش دکتر مریم توکلی که ایمونولوژ ابن سینا هستش رفتم آزمایشاتمو دید گفت سرم به دردت نمیخوره حتی من خیلی اصرار کردم برا گرفتنش گفت این برداشت غلط شماست از سرم.توی سمینارایی که توی خارج کشور میرم سرم رو نقض میکنن .بیا ی نمونه بیار توی خارج از کشور برا نقص ایمنی سرم دادن .منم دیگه چیزی نگفتم.دکتر رشت هم همین نظر رو داره ایمونولوژم نامه داده به دکترم پردنیزولون از یکماه قبل انتقال تجویز شود همین .

ثمین جون..اخه چرا باوجود مشکل انعقادی همزمان باانتقال بهت نمیدن..این اشتباهه اخه بنظر من...من حتی بد ...

والا نمیدونم دکترم اعصاب خردکنه .همش میگه دیدی که بدون انوکسان +شدی .میگم نابغه +شدم درست ولی موندنش مهم بود دیگه که نموند.واسه همین اینبار خودم میخوام اگر شده ازاد بخرم 

تا قلبشو نبینم ، حساب نیست .

انشالله میبینی خواهری

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم شما کدوم مرکز میرید اگه اشتباه نکنم چندین بار انتقال دادید و نشده البته ...

عزیزم من مرکز الزهرا میرم تحت نظر دکتر رویا کبودمهری هستم.زیر نظر ایشون 3بار انتقال دادم که دوبار +شدم ولی قلب رو ندیدم

قبل انتقال قطع کردم و روز ۷ انتقال دوباره شروع و مثبت شدم دکتر گفت دیگه قطع کن

مشکل ایمنی داشتی بهار جون؟پرنسست خوبه؟

خواهرا ی سوال.

داروخونه های رویان یا ابن سینا نسخه های بیرون رو هم میدن؟یعنی مهر ابن سینا و رویان روی نسخه نباشه دارو رو میدن؟

عزیزم اگر fsh بالا باشه و تکرار کنن و باز هم بالا باشه و سونو روز سوم یا دوم پری انجام بدن و فولیکول ...

مرسی ک حواب دادی عزیزم‌، راستش fsh تو رنج نرمال آزماشگام زده بود تا ۲۰ ک مال من ۱۹.۹ بود، این بالاست، اصن نمیدونم چ کنم. فولیکول انترال چیه؟ خدا کنه نگن اهدایی ن نگعتیم فقط مامانم میدونه ک اونم بنده خدا دخالت نداره اصن. یا هی بخواد سوال بپرسه

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
سلام خانمی خوبی ؟نگران نباش گزینه ی ای وی اف رو گذاشتن برای کسایی که این مشکلات رو دارن دیگه...من ذخ ...

مررررررسی ک کامل گفتی عزیزم،من ساری مرکز حضرت مریم شما چی عزیزم؟ اخه من شنیدم با داروهای میکرو فقط تعداد زیاد میشه و کیفیت بالا نمیره، میشه بگی چ امپولایی بهت دادن؟ و اینکه خودتم از عسلو سیاه دونه و این چیزام استفاده کردی؟ پریودت چند روزه بود میگن ذخیره پایین پریود کمه مال من چند ماهه س روز خونه س روز لک، خدا کنه دکترم اولش بهم استرس نده چون بعضی دکترا اینطورن، فردا ک میشه شنبه نوبت دکتر ژنتیکو بیهوشی داریم ک عکس رنگیمم باید بگیرم. ک بعدش اگه خدا خواست دکتر ژنتیک با دیدن آزمایشام‌اوکی بده نوبت دکتر زنان میدن ک روز دوم پری باید برم. اصن از پریروز کلی فشار عصبی بم وارد شده خودمو بستم ب خونه تکونی تا هی فکر نکنم

خدا ب همه نینی بده ب منم بده ب حق حضرت رقیه ی صلوات برای باردار شدن همه و من
2706