2733
من یک هفته پیش از آقای جعفری تبار برای انجام کاری استخاره گرفتم خوب اومد اما الان با همون نیت یه جور دیگه استخاره گرفتم یعنی اینبار مقایسه ای استخاره گرفتم که آیا انجام اون کار بهتره یا یه کار دیگه اینبار بد اومد!!!!!!!
گیج شدم میشه کمکم کنید؟؟؟ کدومش درسته؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم به همین میخواستم زنگ بزنم نمیگرفت مجبور شدم به ی شماره دیگه زنگ بزنم ی جوابیم بهم داده که ازون موقع داغونم...راهنمایی میخوام
.
.تو هم باید اون یکار دیگرو انجام بدی (کار دوم)چون قبلی بد اومده دیگه...
دوباره استخاره نکن گیج میشی...مشورت کن...اگه خواستی بگو اینجا
 BabyFetus Ticker
مثلا وقتی در مورد اینکه فلون شغل رو بزنم یا نه استخاره میکنی خوب در میاد بعد دوباره استخاره کنی که فلون خیابون بزنم میگه نه اون چی پس؟

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
بهم نخندیدها اما من برای اینکه بینیمو عمل بکنم یا نه استخاره گرفتم که خوب در اومد

یه دکتری هست تو شهرمون که به همه ی همشهریهاش تخفیف میده و من هم چند تا کار دیدم ازش که خوب بودن البته دلباب من نبودن اما بد نبودن و این اخری هم واسه دو نفر رو دیدم خوشم اومد

استخاره کردم بد اومد خیلی

بعد واسه یه دکتر دیگه که فقط مطبش رفتم و چند تا کار دیدم که اونام بد نبودن استخاره گرفتم خوب اومد خیلی

اما مامانم میگه همون دکتر اولی بهتره فوق تخصص داره و الان کارش خیلی خوب شده

چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2706