2733
عنوان

بازار تهران

258 بازدید | 7 پست

سلام خانوما. میخواستم یه کمکی کنید بگید چجوری میتونم برم بازار تهران قسمت پوشاک و هم اقسمت ظرف و ظروف . خواهشا راهنماییم بکنید دم عیده فکر کنم آدرس به درد بقیه خانمها هم بخوره  

منم اومدم یاد بگیرم😊

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پوشاك معمولا پاساژ رضا و بازار كويتى ها مى رن. براى ظرف و ظروف هم بازار كفاشها و تيمچه حاجب الدوله. براى لباس زير جينى هم اون كوچه طلا فروشها رو خيلى كه پايين برى مى تونى ببينى. من با مادر و خواهرم براى آقايون خانواده از اونجا شريكى لباس زير و جوراب جينى مى خريم كه قيمتش عمده حساب مى شه. 

حیف که فقط یک بار زندگى مى کنیم.
عزیزم این آدرس برای قسمت پوشاکه یا ظرف و ظروف ؟

جفتش، اول باید بری سبزه میدون، از اونجا ورودی بازاره، به دالان های مختلف تقسیم میشه، بری اصلا معلومه قشنگ، از هر مغازه داری هم سوال کنی راهنماییت میکنن همونجا.

من یه اخلاقی دارم، یا یه کاری رو شروع نمیکنم یا اگه شروع کنم تموم نمیکنم!!😶😊