2733
عنوان

بچه ها یه سوال؟چقدر شو هرتون برای بچه تون وقت می زاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 34 پست
من خواهر شوهرم حاملس.شوهرش اون قد بهش میرسه که نگو.میدونم بچه هم به دنیا بیاد ااز مادره بیشتر بهش میرسه.واسه اینکه بعدا زیاد غصه نخورم دارم روشوشو کار میکنم خدا رو چی دیدی شاید جواب داد.
به نظرم تربیت خانوادگی هم مهمه ولی من خودم بیشتر مقصر بودم .نمیذاشتم جیک پسرم در بیاد که شوشو استراحت کنه .خودم نمیخوابیدم که شوشو بخوابه.2 ساله یه غذا تو مجلس راحت از گلوم نرفته پایین چون باید همش من به بچه غذا بدم و بهش برسم.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

آدما با هم فرق دارن درسته اما ما هم باید یاد این مردا بدیم که بچه بابا هم میخواد شوهر من اوایل بچه رو بغل هم نمیگرفت از بچه نوزاد میترسید من هم همش برای اینکه کمک داشته باشم میرفتم خونه مامانم

بعد دیدم دارم اشتباه میکنم اومدم خونه بعد شوهرم خوب شد عاللللللللللللللللللللللی
خوابوندن با اون بود چنان حرفه ای شده بود که نگو .....
البته هرگز بچه رو نشسته یا حموم نکرده که اینم به کمک من و از روی اجبار حتما انجام میده هههههههههههههه
از یک سالکی میبردش بیرون .............
الان لازم نیست من بگم ببرش خودش همه جا میبردش
http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1289595&PageNumber=7