2733
عنوان

خرید سیسمونی مفید

| مشاهده متن کامل بحث + 8508 بازدید | 106 پست
آره منم به ذهنم رسیده بود یه چیزی بزارم تو کریر و بشه از همون اول استفاده کرد ولی نانا حالا دو دل شدم
مهربانو شما که استفاده کردی خطری نداره بچه خیلی نمیاد بالا دورش محافظ نباشه بیفته؟
البته تو این سن بچه غلط هم نمیزنه
وبلاگ فروش لباسهای مجلسی در حد نو

www.lebas91.blogfa.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره شیدا جون تخت و سرویس چوب حتما میخرم واسه تو اتاقش
جاریم بچه رو تا 3 ماهگی توی ساک حمل توی تخت خودشون بین خودش و شوهرش میزاشت
گاهی وقتا هم شوهرش توی اتاق دیگه میخوابید
ولی من دوست داشتم گهواره ای چیزی بخرم برای کنار تخت خودم که امنیت بچه بیشتر باشه
وبلاگ فروش لباسهای مجلسی در حد نو

www.lebas91.blogfa.com
من ماما لاو ایتالیا رو اواخر سال ٨٩ کرفتم ٨٩٠هزار تومن.
کریر سنگینه ولی بچه توش راحته و هی کج و کوله نمیشه مخصوصا ما چون زیاد سفر میریم ولی همیشه شوهرم حمل می کنه،کریر مکسی کوزی آلمان که روی چرخ کالسکه سوار میشه هم خیلی عالیه
تو را هر لحظه به خاطر می آورم،شاید دوست داشتن همین باشد.
سارای عزیز مارک سرویس من گود بی بی بود .... کریرش هم صندلی ماشین بود و هم سوایی روی پایه کالسکه اش وصل میشد . ساک حملش هم سوایی روی پایه کالسکه اش وصل میشد و میشد تخت کنار تخت مادر . برای بیمارستان هم کریرش رو بروم ولی توی مهمونی ها از ساک حمل استفاده میکردم .
2706