2777
2789

لامصب دوتا چیپس و پفک نوشابه خریدنی شد پونصد تومن البته وقتی لوبیا بشه کیلویی دویست سیصد تعجبی نداره بخدا الان دیگه یه تومن پولی نیست 

عزیزم باور کن 

ما هفته ای اینقدر خوراکی میخریم البته دوتا بچه هم داریم 

همه چی گرون شده

دوست عزیز اگه جواب ریپلای شما رو نمیدم یا خیلی بی ادبی یا هیچ منطقی نداری نه وقتشو دارم با شما صحبت کنم نه شأن  بنده این اجازه رو میده 🌹🌹🌹🌹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

۱۵ میلیون هزینه ۴ ماه یه خانواده ۴ نفرست چطوری تونستی😅

عنوان رو دقیق تر بخون عزیزم

(طی ۱5 روز)

وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... 

یکی از همین ادمایی که همه میشناسیم مال چه دارودسته ای هستن دیروز تاپیک زده ما  درطول سال 1403با ماهی چهارتومن عالی زندگی کردیم همه چی هم خریدیم خوردیم گشتیم شما برکت ندارین که میگین نمیشه  منم فقط نوشتم لعنت خدا  بر پدرمادر ادم دروغگو وبیشرف و رفتم از تاپیکش اما احتمالا  پربازدید شد از تعداد اعلاناتم فهمیدم 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟
عزیزم باور کن ما هفته ای اینقدر خوراکی میخریم البته دوتا بچه هم داریم همه چی گرون شده

اره بابا دوتا چیپس و پفک و نوشابه خریدم شد پونصد تومن به تومن خداوکیلی پولی نیست 

ارسال نظر شما


نظر خود را وارد نمایید ...

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

2790
2778
2791
2779
2792