2777
2789
عنوان

بياين عكس از ميز تلويزيونمون بذاريم

| مشاهده متن کامل بحث + 4979 بازدید | 127 پست
عزيزم باور ميكني نميدونم؟؟؟؟😊 ميز رو خريدم ٥٣٠تومن پارسال جنسش نميدونم چيه  مجسمه ها هم از ب ...

چوبش شبیه چوب پالیزاندر هست... منم میز تلویزیونم و میز جلوی مبل و کتابخونم پالیزاندره.. خیلی چوب محکم و خوبیه.  من هم سبک میز تو رو خیلی می پسندم عزیزم. 

به خوشی استفاده کنی. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشييييييد راستو چپ رو اشتباه كردمممم😅😅😅😅😅 مجيمه زرافه ها چوبيه عزيزم سه تاشو خريدم ٢٨

آره متوجه شدم زرافه هستن.. شبیه کارهای افریاقاییه.

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
چوبش شبیه چوب پالیزاندر هست... منم میز تلویزیونم و میز جلوی مبل و کتابخونم پالیزاندره.. خیلی چوب محک ...

شماام عکس بذار😁

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕

اينم نماي دورتر 

خوبه به نظرتون؟

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

استارتر میز تلوزیونت زیباست گلدونتم ک اون گوشست دوستتتت😍😍😍😍😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
چوبش شبیه چوب پالیزاندر هست... منم میز تلویزیونم و میز جلوی مبل و کتابخونم پالیزاندره.. خیلی چوب محک ...

مننون عزيزممممممننممممممممممم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
چطور میتونم عکس بزارم؟

عزيزم همينجا كه پستتو مينويسي ببين يه شكل هست شبيه كوه و خورشيد بزن روي اين عكسو انتخاب كن

2801