2777
2789
عنوان

تعبیر خواب انگشتر چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 95032 بازدید | 67 پست
سلام من خوابه انگشتر طلا ديدم كه فيروزه روش بود و بعد ميخواستم بدم به خواهر كوچيكم تعبييرش چي ميتونه ...

سلام گلم میشه بگی جنسیت بچه ت چی بودش؟؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

من سر دخترم خواب عقیق قرمز دیدم دخترم به دنیا اومد اما ایندفعه خواب انگشتر طلا با نگین آبی دیدم خواب مفتول طلا دیدم یا قبل بارداریم خواب ستاره دنباله دار دیدم آنومالی بهم گفتن این یکی هم دختره 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

منم خواب دیدم چندتا انگشتر طلا تو دستمه . دوتاش نگین قرمز کوچیک داشت . یکیشو میخواستم ب کسی هدیه بدم اما کسی رو دور برم ندیدم و تو دستم نگه ش داشتم . 

۴ ساله تو اقدامم . 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
من سر دخترم خواب عقیق قرمز دیدم دخترم به دنیا اومد اما ایندفعه خواب انگشتر طلا با نگین آبی دیدم خواب ...

بچه تون دحتر شد ؟ 

ب خواهرمم گفته بودن پسره بچه دومش بود ی پسر داشت خیلی دوست داشت دومی دختر باشه  ماه بعدش برای تعیین جنسیت رفت گفتن دختره 😍

الان دخترش یکسالشه 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
2803

سلام دوستان من حاملم  خواب انگشتر و دستبند بدل دیدم که از کسی گرفتم توی دستم میدرخشید .یک بارم خواب تاج عتیقه دیدم با نگین بزرگ زرد وسطش بود که یهو یه گردنبند خشکل ازش جدا شد لطفا بگین جنسیت نی نی چی میشه؟؟؟

منم میخام اقدام کنم برا بارداری دیشب خاب انگشتر طلا دیدم از طلافروشی گرفتم ولی پولش ندادم گفت سربرج بیار چندشب پیشم خاب انگشتر نگین سفید دیدم تو خاب میگفتم مال عممه دلی دست من بود تعبیرش چیه 

2804
بچه تون دحتر شد ؟  ب خواهرمم گفته بودن پسره بچه دومش بود ی پسر داشت خیلی دوست داشت دومی دختر ب ...

شپا بچتون دختر شر خواب چندتا انگشتر دیده بودید؟

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
بچه ندارم . فقط خوابشو میبینم 😅

عزیززززززم انشالله خدا به زودی زود دامنتو سبز میکنه فدات شم😍😍😘😘😘🙌🙌🙌🙌🙌

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
2801