2733

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خوب من اومدم خبر بدم که همسر جان به حرف من گوش نکرد و دیشب اومد خونه... تازه زودتر از همیشه هم اومد....

آشتی کردیم ..... ولی خوب مشکلات ما با خانواده همسر سر جاشه.... اونم خودش همه دلخوریها و دلتنگی های منو می دونه ولی می گه نمی تونم خانوادم رو عوض کنم... راست می گه طفلی ....
میگه اگه اذیت میشی دیگه نمیریم اونجا... می گه اگه سبک می شی هر چی گفتن جواب بده..... می گه صبر کن از اینجا می ریم... می گه خودمم بریدم... طفلی دیروز رفته بود مشاوره ... می گه خودمم موندم با اینها چی کار کنم...

نمی دونم به خدا ... به هر حال فعلا تصمیمم بر اینه که رفت و آمدم رو خیییییلی محدود کنم ... خودش بره ... پسرم رو هم ببره ولی من کمتر از قبل می رم.... و اینکه واقعا جواب حرفهای زشتشون رو بدم مثلا اگه یک بار دیگه باباش تو تخم چشمهای من نگاه کنه و بگه رشتی ها ولنگ و باز و بی بند و بارن ( بابای من رشتیه) حتما از من جواب می شنوه.....

خلاصه که فعلا زندگی با همسر جان شیرینه اگه 2 روز دیگه یکی از ایلشون این وسط شلنگ تخته نندازه برامون....
دلتون برامون تنگ شد بياييد به اين آدرس اينستا گرام 00sarabanoo00
خدا رو شکر آرتمیس جون
آخییییییییییییییی ببین چقدر به فکر بوده رفته مشاوره
خدا رو شکر که حداقل پشتته
به نظرم یه مدت کلا نرین هر دوتون
فکر میکنی اگه تو نری شوهرت بره ناراحت می شن ؟
از خدا شونه
هیچی به شوهرت نگو ولی بهش بگو رو حرفت فکر کردم یه مدت نریم و بعدش رابطمونو محدود کنیم
تو همین که منو درک کنی و جوابشونو محترمانه بدی من باهات مشکلی ندارم به نظرم خودت رو در رو نشو باهاشون بزار شوهرت از طرف خودش صحبت کنه تو فقط در جریان کاراشون قرار بده شوهرتو
باهاشم دوست باش همین
ناراحتید؟ غمگینید؟ احساس دلتنگی می کنید؟
من فقط به اندازه یک دعا با شما فاصله دارم. با من حرف بزنید.
-خدا
آره هست قلبونش برم من.
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ ************ برای ادای قرض سنگین 1002بار خواندن سُبحانَ اللهِ وَ بِحَمدِهِ سُبحانَ اللهِ العَظیمُ
منم شوهرم مرد رویاهام هست .همیشه تو ذهنم این بود که تو زندگیم با شوهرم رفیق و دوست باشم و همین هم شد

خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دوستش میدارم
همسر منم 90% مرد رویاهامه. از شخصیت خانواده گرفته تا تیپ و قیافه و اخلاق و نوع نگاهش به زندگی.اون 10 درصد هم چیزهای خیلی کوچکی هستن.
ولی چیزهایی که همیشه میگفتم مرد باید اینجوری باشه وگرنه من ازدواج نمیکنمو داره. فقط نمیدونم خودم تا چه اندازه براش پرفکت هستم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706