2777
2789

من مامانم خوبه ولی بابام غر میزنه

البته سنشون بالاس

وقتی یه هفته نمیرم بابام زنگ میزنه میگه چرا دخترارو نمیاری دارم عکساشو بوس میکنم

باز تا میرم کوچیکه رو تشر میزنه😀

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

دوستهای عزیزم الان استارتر دلش ازمادرش گرفته اومده واسه دردل درست نیست ما ازخوبی های مادرمون بگیم بدتر دلش میگیره

دعای همیشگی دخترم:خداکنه خوابه بد هیچ کس هیچ وقت تعبیرنشه💖
2802

مامان بزرگ منم دقیقا همینجوریه

وقتی بچه هاش میرن خونش میگه ایوای خونمو ریختین بهم اعصابمو خورد کردین فلان چیزمو خراب کردین. وقتی نمیرن میگه منو تنها گذاشتین از بچه های مردم یاد بگیرین

مادرن دیگه

ما هم چند هفته یه بار سر میزنیم اونم در حد یه ساعت. تا قبل اینکه صبرش تموم بشه پا میشیم میریم خونمون

❤زندگی 
دوستهای عزیزم الان استارتر دلش ازمادرش گرفته اومده واسه دردل درست نیست ما ازخوبی های مادرمون بگیم بد ...

عزیزم رفتار مادرش نرمال نیس و حتما یه مشکلی داره 

دخترم قشنگترین معجزه من و بابایی
البته خواهر شوهرام میترسن برن خونه مادرشون چ ن وسواس تمیزی داره.یک عالمه غر میزنه سرشون.اما مامانه م ...

مامان منم بیچاره ی عالمه نگه میداره پسر شیطونم رو..خدا کمک کنه کسایی مثل استارتررو..واقعا ادم داغون میشه اینجوری..ولی چاره نیست سرتو با چیزای دیگه گرم کن

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

یه مدت نرو اصلا فقط زنگ بزن. اگه خودش دلش تنگ شد میگه بیا. پسر منم کوچیک بود شاید دو ماه نمیرفتم خونشون.شوهرمم ماموریت میشد نصف عمرمون ولی نمیرفتم. کم کم خودش درست شد. حالا همش میگه بیا خونه ما

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
دوستهای عزیزم الان استارتر دلش ازمادرش گرفته اومده واسه دردل درست نیست ما ازخوبی های مادرمون بگیم بد ...

منم میخاستم همینو بگم،کار خوبی نیست

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
البته خواهر شوهرام میترسن برن خونه مادرشون چ ن وسواس تمیزی داره.یک عالمه غر میزنه سرشون.اما مامانه م ...

خداوند مادرتون حفظ کنه ..

ولی الان این دوستمون داره درد و دل میکنه خوبیهای مادرتون رو نکنین عزیزم

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

نرو

نگو اونم بیاد

ببین دلش تنگ میشه؟؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

😐😐😐😐😐

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
2801