2777
2789
عنوان

این چیه میاد رو گوشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 31 پست
اها واسه منم از این تبلیغات میاد خاموش روشن کن حله . اینه تلن میخوان به اطلاعات گوشیت دست پیدا کنن ا ...

ن .اخه اعلانات گوشیم نمیاد .فقط یه جمله است.تبلیغات ها تم دارن این هیچی نیس.یه جمله است فقط 

کاش ..........

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

اها واسه منم از این تبلیغات میاد خاموش روشن کن حله . اینه تلن میخوان به اطلاعات گوشیت دست پیدا کنن ا ...

عزیزم تبلیغای اینجوری رو چ کار میکنی ؟ میخام خلاص شم از شرشون😥

ن .اخه اعلانات گوشیم نمیاد .فقط یه جمله است.تبلیغات ها تم دارن این هیچی نیس.یه جمله است فقط 

اینا میخوان به گالری و هر چیزی که تو گوشیت هست نفوذ پیداکنن . منم اصلا به اون پیاما توجه نمیکنم . 

2803
اینا میخوان به گالری و هر چیزی که تو گوشیت هست نفوذ پیداکنن . منم اصلا به اون پیاما توجه نمیکنم .&nb ...

واقعا.من ضربان قلبم رو هزاره.خدایا این چی بود دیگه.اگه تبلیغات باشه باید بگه برو فلان سایت یا هرچی.این هیچی نیس

کاش ..........
عزیزم تبلیغای اینجوری رو چ کار میکنی ؟ میخام خلاص شم از شرشون😥

تبلیعات پیامکی که همراه .اول یک کد داره یادم نمیاد اون و بزنی قطع میشه من الان هیچ تبلیغی نمیاد برام ولی اون پیاما رو اعصابمه

2804
تبلیعات پیامکی که همراه .اول یک کد داره یادم نمیاد اون و بزنی قطع میشه من الان هیچ تبلیغی نمیاد برام ...

برا ایرانسل #۸۰۰* رو زدم ولی این بی پدرا هنوز میاد چقدم ازم ش ارژ کشیدن الکی الکی

2801