2733
عنوان

همکنون به یاری سبزتون نیازمندم واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 178 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه میشه بگم زیاده نه میشه بگم کم  ببخشید وقتی برای دستشویی میرم دستمال می کشم خشک کنم خونی میشه ...

نه اون چیزی نیس منکه یکی اولیم سقط شدصبح لکه بینی داشتم رفتم دکترسونوی واژینال کردگفت ساک حاملگی تشکیل شده ولی ضربان نداره تابعدازظهرشدیدشدشبم خودش سقط شد

خدایاشکرت
نه اون چیزی نیس منکه یکی اولیم سقط شدصبح لکه بینی داشتم رفتم دکترسونوی واژینال کردگفت ساک حاملگی تشک ...

برای همین بارداری که سقط شده شیاف واژینال  تجویز شده برای شما 

برای همین بارداری که سقط شده شیاف واژینال  تجویز شده برای شما

نه اون به شیاف استفاده کردن نرسیدتارفتم گرفتموخواستم استفاده کنم سقط شدبرای بارداری دومم دادگفت جلوگیری بشه ازسقط

خدایاشکرت
نه اون به شیاف استفاده کردن نرسیدتارفتم گرفتموخواستم استفاده کنم سقط شدبرای بارداری دومم دادگفت جلوگ ...

بخشید ایا برای دومی هم  لکه بینی داشتی ایا  شیاف واژینال گذاشتی

بخشید ایا برای دومی هم  لکه بینی داشتی ایا  شیاف واژینال گذاشتی

نه عزیزم نداشتم من هم شیاف استفاده کردم هم برامحکم شدن بچه آمپول پروژسترون زدم ولی مال شماسقط نمیشه اوناچیزی نیس استراحت کن تابرطرف بشه

خدایاشکرت
نه عزیزم نداشتم من هم شیاف استفاده کردم هم برامحکم شدن بچه آمپول پروژسترون زدم ولی مال شماسقط نمیشه ...

ببخشید چند هفته بودید شیاف استفاده کردید ایا شیاف واژینال استفاده کردید 

البته برای من امپول هم نوشت یکی صبح زدم و دومی رو فردا گفت بزنم

خواهرشوهرم توماه2خونریزی داشت رفت سونوگفت یک تیکه ازجفت کنده شده باهمین آمپولاوشیافابچش سقط نشدالانم ماشالله بچش3سالشه

خدایاشکرت
2706