2733
عزیزم می دونم الان برات سخته جدایی و همش به خاطراتت فکر می کنی اما اینو بدون الان جدا بشی بهتر از اینه که پس فردا با یه بچه. به نظر من تو لیاقتت بیشتر از اینه که با این آدم بخوای زندگی کنی. به فکر این نباش که اون یه زن دیگه می گیره اگه اون شوهر خوبی بود واسه تو شوهر خوبی بود پس بدون با هر کس دیگه هم ازدواج کنه خوشبخت نخواهد بود اما تو جوانی و آینده داری و می تونی زندگی بهتری داشته باشی فقط باید صبور باشی و عاقل. از اینکه رهاش کنی نترس فکر کن که واقعا آدم بی ارزشیه. کسی که تو دوران عقد که همه ناز آدم رو می خرن دو ماه ولت کرده و رفته پس فردا لابد اگر تو زندگی دعواتون بشه یه سال رهات می کنه. این مرد بی مسولیت هست وگرنه هر کی باشه حتی اگه بدترین دعوا هم کرده باشه احساس می کنه نباید کسی رو الاف کنه و تکلیفش رو روشن می کنه. نمی خوام دیگه از شوهرت انتقاد کنم چون همه چیز واضحه و شک نکن که مرد زندگی نیست. اگه وارد زندگی شده بودی و یا بچه داشتی شاید بهت می گفتم یه فرصت بده یا تلاش کن اما الان بدون شک جدایی برای شما بهترین راه حله البته به نظر من.
شک نکن زنها فکر میکن با دلبری ومحبت میتونند مردها رو عوض کنند اما اشتباه میکنند اونها هیچ وقت عوض نمیشن ممکن مدت محدود مهربان باشند اما باز میزنند زیر قولشون دارم میبینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینده من رو در هر صورت تحت تأثیر قرار میده و من همیشه إز این قضیه دلخورم.از هر کسی هم که تو محیط کارم بخوام اشنا شم همیشه این دلهره رو خواهم داشت که نکنه وقتی بدونه من یه بار نامزد کردم ، دیگه منو نخواد. این حس خیلی خیلی بده. حتی به قیافت به مقامت به شغلت به خانوادت هم ١٠٠ درصد اطمینان داشته باشی، همیشه این یه مساله همه چی رو میتونه خراب کنه به همین راحتی ....
من ازروی تجربه بهت میگم که هرچی به نفعته و مامان و بابات میگن انجام بده که زندگی رو بردی واصلا کاری به حرف دیگران نداشته باش ....واه واه این همه باسختی دختربزرگ میکنی آخرم چطوری باهاش رفتارمیشه الهیییییییییییییوای ازدست آدما خوبه همه میدونن این دنیا زندگی موقته و بامرگ تموم میشه وگرنه آدم ادمو میخورد بلا به دور...
من فکر میکنم باید افکار منفی رو از خودت دور کنی...شاد باشی به خودت برسی..نه برای ازدواج و جلب توجه...برای دل خودت....مثبت فکر کن

وقتی یک زن دیوانه وار با تو صحبت میکنه خوشحال باش چون سکوت یک زن نشانه پایان توست
مهسانی جان عزیزم اصلا شک نکن و جدا شو و به جای غصه خوردن برو کلاس های تقویت اعتماد به نفس که متاسفانه خیلی خودتو دست کم گرفتی. تو خیلی به مطلقه بودن گیر دادی عزیزم دیگه این موضوع داره خیلی روتین و عادی میشه اصلا مهم نیست اگر مردی شما رو واقعا بخواد اصلا به این چیزا گیر نمیده.
حتما بیا گزارشات روزانه رو بده
و چه فاجعه‌ای است که باطل ، به دستی عقل را شمشیر می گیرد و به دستی شرع را سپر !
مهسانی جان متاسفانه وقت نکردم کل پست ها رو بخونم ولی اونطور که متوجه شدم مشکل شما با خانواده ی نامزدتون

هست باید به این نکته توجه داشته باشی که آیا خود نامزدتون هم مثل مادر و خواهرشه و یا اگه برین زیر یک سقف بهتر

میشه اگه احساس خوبی بهش دارین و دلتون میگه که همه چیز درست میشه بهتره به حرف دلتون توجه کنین ولی اگه

واقعا تحت تاثیر خانواده اش است و به هیچ صراطی مستقیم نیست پس بهتره یه تصمیم دیگه بگیری تحت هر شرایط

براتون آرزوی خوشبختی می کنم.
CafeMom Tickers
دختر این حرفا چیه مطلقه کدومه؟ نه خودت این کلمه را بگو نه بذار کسی بگه............همه چی به خوت بستگی اره خیلی خودتو باختی..............حالا یه بار عقد کردی طرفت خوب نبوده جدا شدی...خوب که چی ؟
یه چیزی همیشه یادت بمونه اگه قراره کسی با دونستن این موضوع ترو رها کنه همون بهتر که بره پی کارش چون اصلا ترو دوست نداره...........اونی که ترو واقعا بخواد کاری به این حرفا نداره
به بی نصیبی من کس به روزگار مباد
مهسانی جان من خواهرم الان بعد 8 سال زندگی مشترک از مردی که 3 سال قبل ازدواج عاشقش بوده و ازش یه پسر هم داره میخواد جدا شه

دلیلشم فقط اخلاق خشن و بددهنی مفرط شوهرشه که روز بروز بهتر نشده که هیچ بد تر و بدتر شده! اینو گفتم که بدونی زیر یه سقف بری روتون

بروی هم بیشترباز میشه و اگه طرفت کاراکترای منفی داره منفی تر هم میشه! انقدر غصه خونه ای رو نخور که به قول خودت کلی ارزو

توش داشتی! تو هنوز ازدواج نکردی و حیفه خودتو حروم انسانی کنی که نه خودش نه خانوادش برای تو و خانوادت ارزش قائلند! دوره زمونه

خیلی بدشده! خاله من با 3 تا بچه نوجوان طلاق گرفت و الان احساس راحتی میکنه! خواهرم از شوهرش متنفر شده ، درصورتی که قبلاعاشقش

بود ، منظورم اینه که عاقبت اندیشی کن ! آینده تو فدای امروزت نکن! البته خودت الان بهترین تصمیم رو گرفتی امااینا رو گفتم تا یه لحظه شک نکنی

. امیدوارم ارامش به زندگی خودت و خانوادت برگرده! من کاملا درکت میکنم چون خانواده ما هم الان درگیرم مشکل خواهرم هستن

آهان یه چیزی، شوهر خواهرم هم از مامانم خیلی حرصش میگیره و تو هر دعوایی با خواهرم ، اسم مامانم رو هم به بدی میاره، در صورتی که

مادر من ایرانه و خواهرم اروپاست و سالی یک بار میبینتش! تازه مامانم چقدر هم هواشو داشت .
من محو خدایم و خدا آن منست ...هر سوش مجوئید که در جان منست
سلطان منم و غلط نمایم بشما...گویم که کسی هست که سلطان منست ( مولوی)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
اصلا فکر حرف مردم رو نکن خوبه شوهر کنی بعد با یک بچه اسیر بشی اونوقت حسرت میخوری که چرا موقع عقد جدا نشدم نه دل از بچه میزاری نه میتونی رها بشی دوزخ کامل درست میشه .. اینقدر پرش کردن مخش رو شستشو دادن که یک زنگ هم بهت نزده منصرفت کنه تو هم خودت رو دوست داشته باش وابستگی رو قطع کن میتونی بهترین زندگی رو داشته باشی

دختر خاله من بعد از شش سال زندگی مشترک طلاق گرفت

بعد از یک سال با یه پسر مجرد ازدواج کرد!!!!

البته موقعیت اجتماعی دختر خالم خوب بود
دوباره میسازمت وطن ... اگر چه با خشت جان خویش
اصلا به این فکر نکن که یکبار نامزد کردی آینده ات روتحت تاثیر قرار میده خدا جای حق نشسته اطراف من 3-4 نفر بودن که بعد ازدواج بخاطر مشکلاتی که شوهراشون داشتن طلاق گرفتن همشون هم به 1 سال نکشیده ازدواج کردن 2 تاشون خارج از کشورن و الان بچه دارن پس جای هیچ نگرانی نیست فقط اعتماد به نفس داشته باش و به خودت و خانواده ایمان

منخودم یکبار نامزد کردم نامزدمم اومد تو خانواده با اینکه عقد نبودیم تو همه مجالس حضور داشت اما وقتی بهم خورد موقعیت خیلی بهتری برام پیش اومد که اصلا با قبلی قابل مقایسه نیست اصلا هم به این توجه نکرد که من قبلا نامزد داشتم
خدا رو شکر الان از زندگم خیلی راضیم

مطئن باش تا فشاری نباشه الماسی هم در کار نیست
یک چیز دیگه در روزگاری که لبخند آدم ها بخاطر شکست توست ،برخیز تا بگریند ...
2706