2733
منم شوهرم شیفته،ولی مادر شوهرم اصلا نمیگه بیاین اینجا

نگه بهترخب شایدمیخوادتورودروایسی گیرنکنین جایی که دوست دارین برین وگرنه اونا که ازخداشونه برین پیششون تنهانباشین

مبشه واسم یه صلوات بفرستین بیماریم خوب شه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چی شد؟منم غیر خونه مامانم هیییج کجا را ندارم

یکبار یلدا خونه مادرشوهر بودیم دایی شوهرم که طلاق گرفته با دوست دخترش ویه دختره دیگه اومده بود و دیگه بماند چه اتفاقاتی افتاد

منم کوه دردم،ولی رو نکردم

من هم خونه هستم برنامه دارم ان شالله یه میز خوشگل بچینم شوهرم وقتی بیاد سورپرایز شه😍

والا حونه خودم باشم بهتره تا اینکه جایی برم که خوش نگذره بهم.😐

اونیکه اسم یه موجود خطرناک و کشنده رو گذاشت عروس دریایی قطعا مادر شوهر بوده😑😑😅
وای من دوست دارم باشم منم ومامانمو حواهرم ب یکی از خواهرم ازدواج کرده گفتم بیا گفت کاش زودتر گفته بو ...

بیچاره زهرش شد شب یلدا که😁😁

منم کوه دردم،ولی رو نکردم
بچه ها واقعا چرا قدیما اینقدر با هم صمیمی بودن همیشه کنارهم به خوشی،،ولی الان همش دشمنی

خواهر من چ فایده دور هم جمع بشن خوش بگذرونن ولی توو مشکلات تنهات بذارن مهم اینه ک عمیشه پشت هم باشن نه ی شب دور هم جمع بشن من خودم بیشتر تنعایی دوست دلرم      

2706