2733
نه من پودرش کردم با عسل مخلوط کردم 

چجوری گذاشتی داخل?🙄

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها سلام من استفاده کردم. اول که پوست مثل دستمال کاغذی میومد. الانم یه چیزدیی مثل شن ولی سیاه. این همه آشغال اخه کجا بود. شما واسه چی استفاده میکنید. من کیست دارم خداکنه بارداربشم برام دعاکنید 

با زحمت یه جوری گذاشتم مثل شیاف 

اها.😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
بچه ها سلام من استفاده کردم. اول که پوست مثل دستمال کاغذی میومد. الانم یه چیزدیی مثل شن ولی سیاه. ای ...

واقعا؟

برا عفونت استفاده کردم ولی همش سفید اومد

اون سیاهها نکنه کیست باشه؟

کیستت کجای رحمته؟

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706