2733
عنوان

ازدواج 😿کمک

309 بازدید | 34 پست

سلام بچه ها واقعا به نظرتون نیاز دارم لطفا احساسی نگین... بهم راهکار بدین ..من شخصی رو خیلی دوست دارم اونم همینطور با خانوادش در مورد ازدواج حرف زد ولی مشکل ما اینه که خانواده هامون خیلی فرق دارن خانوادشون مذهبیه مخصوصا باباش ولی خودش زیاد نیست ....باباش میگه فقط چادرررر میگه شرایط خانواده ما همینه تحت هیچ شرایطی هم راضی نمیشه هرچی که بهش گفت حجاب فقط به چادر نیست قبول نکرد من خودم زیاد به چادر اعتقاد ندارم به نظرم دختر با لباس مناسب هم میتونه حجاب داشته باشه و تحت هیچچچچ شرایطی هم نمیتونم چیزی رو سرم کنم که اعتقاد ندارم و از سر اجبار کاری نمیکنم ...اگه روزی هم بزنم که می‌دونم نمی‌زنم دیگه روی خوشی از من نمی‌بینه ....حالا به نظرتون چیکار. کنیم ؟؟؟؟؟نمیخوام به بحث و این چیزا ختم بشه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بحث جزء لاینفک زندگیتون میشه.

منم قرطی بودم فکر میکردم محاله ممکنه یه روز راضی بشم چادر سر کنم. ولی الان حس چند سال پیش رو ندارم و چادرم دوس دارم.

البته هنوزم چادری نیستم

تو روشون همون اول باید بگی بقول دوستمون ختم به بحث ومیشه. دیگه 

نمیتونی براشون نقش بازی کنی که 

همون چیزی که هستی رو نشون بده و پای عقایدت وایسا کسی که تو رو بخوادا هر جور باشه حتی شده از یه دین دیگه باز میخوادت

زاگرس 🌋🌋☉🌋🌋 نفس ندارد...

عزیزم چادر یه نمونه کوچیک از اختلافات بزرگتره شما دو نفر تو دو تا فضای متفاوت بزرگ شدید حرف سر دو تا فرهنگ متفاوتی نه یه تیکه پارچه

اگه خودت مذهبی هستی فقط چادر دوست نداری که مسئله جداست ولی اگه مذهبی نیستی به مشکل برمیخورید

بعدم اون آقا باید شما رو همینی که هستی بخواد و پشت سرت بایسته نه اینکه هر چی خانواده میگن دیکته کنه

دقت کردی؟ پدر اون آقا داره برای همسرش تعیین تکلیف می‌کنه پس هنوز اون آقا بلد نیست خودش برای زندگیش مصمم تصمیم بگیره 

خب وقتی خودت میدونی نمیتونی تن به اجبار بدی ردش کن.اخرش سر همین چیزا باید دعوا کنی یا اینکه کنار بدی.خودت روحیه ی خودتو بختر میشناسی.بگو من همینیم که هستم اگه منو میخوای باید همینجوری قبولم کنید.وسلام

من پدرم در اومد شوهرم تو دوستی دید مد روزم ولی نامزد کردیم رید به زندگیم الان شدم عین مادر و خانوادش ...

مثل من با اینکه دوران دوستی بازتر بودم الان یکم بهتر شدم وقتی بهش میگم دوران دوستی رو مگه ندیدی چجوری بودم الان ک سنگین ترم میگ ن دوران دوستی از الان سنگینتر بودی

من پدرم در اومد شوهرم تو دوستی دید مد روزم ولی نامزد کردیم رید به زندگیم الان شدم عین مادر و خانوادش ...

واسه همینه میگم اگه به زور این کارو کنم بعدش فقط عذاب میکشم ولی خب راحتم نیست جدا شدن

2706