2777
2789

سلام 

من از روز ۹ سیکلم کیت تخمک گذاری استفاده کردم که از روز ۱۱ هاله پر رنگ انداخت تا امروز ک میشه ۱۶ سیکلم 

سوالم اینه مگه‌ نمیگن وقتی دو خط پررنگ میشه تا ۳۶ بعد تخمک ازاد میشه ؟ چرا هنوز مثبته پس ؟؟ 

( توی روز های ۱۵ و ۱۲ سیکل چون یکیش دم صبح و یکیش رو با سومین ادرار روز زدم کمرنگ شده ک خودم احتمال میدم بخاطر کم بودن غلظت ادرار بوده )

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
اوکیه تخمک گذاری کردی صد درصد

روز ۱۳ از همش پر رنگ تره احتمال میدم اون روز اوجش بوده

ولی خب چرا کیت کمرنگ‌ نمیشه 😒 خسته شدم از اقدام 🤣

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
ببین اصلا مهم نیس من ماهی که باردار شدم دقیقا همینجوری هی پررنگ شد هی کمرنگ

ای جان خدا حفظ کنه کوچولوتو 

من روزایی ک مثبت شد ۳ روز پشت هم اقدام داشتم دوباره بعدش یه روز در میون 

شنیدم تو نی نی سایت اونایی ک بعد مثبت شدن پشت هم اقدام داشتن باردار شدن‌ همون ماه

2804
چون چندروز توی خونت هست تا کاملا خارج بشه

نمیدونم والا انتظار داشتم هاله کمرنگ شه و کم کم محو شه 

ولی نسبتا پر رنگه هنوز

بچه نموند برام..منم سه روز پشت هم اقدام کردم و گرف

عزیززم متاسفم واقعا ...💔

انشالله به زودی جاش سبز شه برات 

علتش چی بود ؟

2805
ممنون عزیزم...زایمان زودرس ۶ماهگی

میتونم تصور کنم ک چقد سخت بوده برات 

ولی حتما مصلحتی بوده 

انشالله دوباره طعم مادر بودن رو بچشی ❤️

امیدوارم منم این ماه جواب مثبت بگیرم 😥