2777
2789
عنوان

خیانت شوهرتون می‌بخشین

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 65 پست

شاید ببخشم اما بر نمیگردم

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼هرچقدر که بگی من تنهایی رو دوست دارم؛ باز دلت میخواد یکیو داشته باشی که واقعا حواسش بهت باشه🧚‍♀️🧴درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🩷🌷کمتر بترس،بیشتر امیدوار باش🦋✨️ عادت های مثبت در زندگیت ایجاد کن🧸🪄خودت رو اولویت قرار بده و برای ارامشت تلاش کن🧘🏻‍♀️🥨🌱

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اگه برگشتی ی تضمین بگیره چیزی به اسمت کنه و حق طلاق حتما بگیر

قصد برگشتن ندارم حق طلاق هم نمی‌ده عمرا حتی در برابر بخشیدن مهریه هم قبول نکرد گفتم مهریمو ببخشم طلاقم بده اما قبول نکرد 

خدایا میدونم که از این به بعد فقط خوشبختی در انتظار خودم و خانوادمه ...پس شکرت خدا جونم 🤍✨میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم🙂❤️
چرا همه اینطوری فکر میکننچیکار کنیم که این فکرو نکنن

هیچی باید برینی دهنشون تا عزیز شی اصن فکر جیبش نکنی سلیطه باشی خودش خانوادش محل سگ ندی اینجور زنا عزیزن بخدا باید فقط به فکر خودت باشی 

خدایا میدونم که از این به بعد فقط خوشبختی در انتظار خودم و خانوادمه ...پس شکرت خدا جونم 🤍✨میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم🙂❤️
2803