2777
2789
اره گفتم دیگه ما سازوکار مغازه رو جوری گذاشتیم که کسی چیزی بحواد باید به خودمون بگه آره منم گفتم پشت ...

احسنت این کاره که مناسب نیست. وگرنه نظارت باید باشه

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

آره متاسفانه بعضیا که دزدی میکنن باعث میشه به همه بدبین بشن.

متاسفم برای اون دزدا 

هر وقت خواستی بگو به نیت حاجت،آرامش و سلامتیت صلوات بفرستم🥰😍♥️ نی نی سایت دوست دارم به خاطر وجود کاربرای بامرام و معرفتش که کنارشون دلخوشم🌷🌷🌷🌷🌷🌷😘😘
2803
😂 منم چادر داشتم نکنه ازون بابت بوده . شکاکن دوربینم دارنااا

نه بابا

بعضی مغازه ها کلا اینجورین

خیلیم رومخننن

منو دوستمم بدمون میاد از این کار فروشنده ها.  اد هرجا میریم میوفتن دنبالمون😐😒

انگار ادم باید حتما یه چیزی بخره نمیشه فقط نگاه کنه 

درود و هزاران درود بر خرید آنلاین

***میدونید بحث کردن با غریبه ها در اینترنت باعث آسیب به سلامت روانتون میشه؟ باریکلا پس بحث نکن با کسی🥰اگه حوصلت شد امضامو خوندی بگو خدا جون پسر و همسر گوهر خانوم رو براش حفظ کن، امیدوارم خدا عزیزان خودت رو هم حفظ کنه دوست خوبم***پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹پسرم تو یکسال و یازده روزگیش اولین قدماشو برداشت 🥲خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
من بهشون حق میدمدزد خیلی زیاد شده

ووووای فکرشو کن خمیردندون گرون رو ازتو جعبه درمیارن میذارن جای خمیردندون ارزون اینو ی فروشنده گفت

مجنون حسینم ★مدیون ابوالفضل♥حقا که ابوالفضل العباس باب الحوائج♥صبح غلام عباسی شب غلامو شاه میکنه♥ ★★★زهرا نگاه میکنه کی عباس روصدامیکنه؟ حاجتش رو به حرمت عباس روا میکنه♥صل الله علیک یافاطمه(س)   یاالله یا رَحمنُ یا رحیمُ یا مُقَلِّبَ القُلُوبِ ثبِّت قَلبِی عَلی دِینکَ♥الهی یا فاطر بحق حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها عجل لولیک الفرج ♥خدایاشکرت♥
دقیقا منم با جدیت میگم میخام اجناسو نگاه کنممم امکانش هست؟؟

منم میخوام دارو جرات بدم به خودم و بگم😁 خجالتی ام و میگم یه وقت بدش نیاد طرف

2804
نه بابابعضی مغازه ها کلا اینجورینخیلیم رومخنننمنو دوستمم بدمون میاد از این کار فروشنده ها. اد هرجا ...

کاش لااقل فاصله بگیرن و بیان راه برن ‌. مدل تعقیب کردن خیلی بده

درود و هزاران درود بر خرید آنلاین

😂👌 خیلی خوبه. اما من سایزام دقیق نمی‌دونم اشتباه میکنم 

2805
واقعا رو مخن یارو پونصد تا دوربین داره بازم راه میوفتن دنبال ادم اونم تو ی وجب جا 🤢

🥲🥲🥲🥲

بزار بیاد تا بفهمه من جلوی صاحب مغازه هم میگم

👍👍👍👍

روانشناس فایده نداره برا تو اول روانپزشک برو با دارو کنترل کن بعد روانشناس برو

یه نگاه به تاپیکات انداختم از جواب دادن بهت صرف نظر کردم😏

زیر بیست سال به هیچ عنوان ریپلای نزنه با احترام   
2801