2777
2789

دخترم اومد بغلم گفت یکم فکر کردم دیدم نمیتونم بدون تو جایی برم دلم برات تنگ میشه و دوستش هم مامانش اجازه نداده بره چون بجز اون با بچه های دیگه صمیمی نیست واقعا باورم نشد اما کلاس زبانش اردو با مادر زیاد میزاره مسافرت اینا اینو بهش قول دادم همشو باهاش برم 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

میذاشتی بره. منم دبیرستانی 15 ساله بودم یه هفته رفتم اردو شمال به حدی خوش گذشت که نگو 

اردو با بچه هایی که اولین بار همو میدیدیم و کلی جا بردنمون، خیلی با سفر با خانواده فرق داشت

ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...       

من تاپیکت رو گم کردم خواستم بگم تورو خدا بزار

بره چون تا ابد یادش میمونه ک نزاشتی بره

اما اگه الان خودش نمیخواد قضیه فرق داره

اگر خواستی چیزی را پنهان کنی ،لای یک کتاب بگذار ، این مردم کتاب نمی خوانند.

استارتر اصلا این شخصیت وابسته و مهرطلب که برا بچت درس کردی خوب نیست مامان منم همه جا میومد باهام الان شدم تو سری خور و دست و پا چلفتی 

بچتو انقدر وابستو بار اوردی که  دیده دوستش نمیره اینم نمیره یروز پشیمون میشی

2804
خودمون بابلسریم 13 سالشه

استارتر شما که شمالی اید.از چی میترسیدی؟ 

ما رو از کرمانشاه بردن خیلی هم امن بود 

ماورای باورهای ما، ماورای بودن ها و نبودن های ما، آنجا دشتی‌ست فراتر از همه‌ی تصورات راست و چپ؛ تو را آنجا خواهم دید...       
میذاشتی بره. منم دبیرستانی 15 ساله بودم یه هفته رفتم اردو شمال به حدی خوش گذشت که نگو اردو با بچه ها ...

من یکم میترسیدم که دوستان نظرمو عوض کردن بهش. گفتم اگه میخواد بره که این جوابو داد

اشتباه کردی بایذ میزاشتی بره ...این دوره  که الان همه گرگ شدن باید بچه رو مستقل زمخت بار آورد نه ی آدم وابسته...

اردویی ک الان بره با مسافرتی ک چن سال بعد میره لذتش مثل الان نیست ...

خدایا شکرت بابت تموم لحظات زندگیم ❤
2805

بهترین تصمیم رو گرفتید دختر بچه ۱۳ ساله هنوز به سنی نرسیده که بدون پدرومادر که دلسوز ترین هستند به مسافرت بره که هزارو یک اتفاق ناخواسته میافته انشالله بزرگتر که شد حتما بفرستید با دوستاش تا حسرت نشه براش 

در زندگیم چیزهایی را تجربه کرده ام که اگر در گذشته خوابش راهم میدیدم تا چند روز خوابم نمیبرد ولی حالا همه ی آنها تبدیل به تجربه شده ومن جدید را ساخته که حتی بدترین طوفان‌ها هم تکانش نمیدهند

استارتر شما که شمالی اید.از چی میترسیدی؟ ما رو از کرمانشاه بردن خیلی هم امن بود

آخه با اتوبوس امن نبست و اینکه اگه موجودی نیش بزنه. چی؟ ریفلاکس داره و معده درد میکنه کسی ازش قراره مراقبت کنه؟

بهترین تصمیم رو گرفتید دختر بچه ۱۳ ساله هنوز به سنی نرسیده که بدون پدرومادر که دلسوز ترین هستند به م ...

بزرنگتر که شد صد در صد میزارم بره ولی الان کوچیک هست و اینکه خودمون براش جبران میکنیم

2801