2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

من امسال دادم برا چی؟

دیدن این فیلم بر شما بله خود خود شما واجبه ''فیلم کره‌ای امید'' درباره تجاوز جن‌سی کودکان رو ببینید و مقایسه کنین با فیلم ایرانی هیس دخترها فریاد نمیزنند واکنش‌های هردو پدر مادر بعد مواجهه با جریان رو ببینید هر دو فرهنگ جامعه رو مقایسه کنید ای کاش ما هم جسارت و شجاعت این رو داشتیم کاری کنیم این آدمای مریض حداقل چندسال طولانی یکبار به کار کثیفشون بپردازن نه آزادانه و هر روز و هرسال  ای کاش به کسانی که بهشون تجاوز شده به چشم مجرم و گناهکار نگاه نمیکردیم...

بابا خودتون رو درگیر کنکور نکنید برید رشته های بدون کنکور مامایی علوم تربیت تربیت بدنی کشاورزی و ...

بله برین این رشته ها ۴ سال درس بخونین قابش کنین بزنین تو دیوار دوباره برای کنکور بخونین چون با این رشته کار پیدا نمیشه😇

بله برین این رشته ها ۴ سال درس بخونین قابش کنین بزنین تو دیوار دوباره برای کنکور بخونین چون با این ر ...

چرا عزیزم پ این همه ماما ک ریختن تو بازار چی هستن من الان مهندس کشاورز دیدم با همین مدرکا گلخونه صنعتی زده پشتکار میخواد عزیزم 

چرا عزیزم پ این همه ماما ک ریختن تو بازار چی هستن من الان مهندس کشاورز دیدم با همین مدرکا گلخونه صنع ...

عزیزم ماما که باید کنکور بدی رتبه خیلی خوبی هم می خواد

مورد دوم هم بله اگه پول داشته باشی گلخونه که چیزی نیست هرکاری می تونی بکنی

ولی برا ماهایی که پول ندارم این رشته ها بدرد نمی خوره

2804
بابا خودتون رو درگیر کنکور نکنید برید رشته های بدون کنکور مامایی علوم تربیت تربیت بدنی کشاورزی و ...

مامایی بدون کنکور نداریم سلطان

علاقه ای به معاشرت با ادمای دگم و افراطی ندارم ! همونا که تفکر نقاد نداشتن و کورکورانه هرچی از بچگی تو مغزشون کردن رو پذیرفتن و هیچوقت تحقیق نکردن ! پس اگه از این افرادی با احترام ممنون میشم اصلا با من مکالمه نکنی چون گفتگوی خوبی قرار نیست داشته باشیم ، مرسی 🌱🌸

🤚🏻

▪️عاشق نجوم و ماورام▪️خوفناک تر از ماورا و طبیعت نداریم ، چرا ؟ چون ماورا رو ذهن ما رقم میزنه ! یک روز همه راز ها باید فاش بشه ، دنیا یه پشت پرده داره❕️اعداد بزرگترین نشونه ها هستن و عجیب ترین کد ها ... ساعت رند ، عدد ۷ و هر دم و بازدم! 
2805
چرا عزیزم پ این همه ماما ک ریختن تو بازار چی هستن من الان مهندس کشاورز دیدم با همین مدرکا گلخونه صنع ...

ماما ها همه بیکارن

تو لباس پرستاری جای اونا کار میکنن

مومو به ژاپنی میشه هلو🍑 از اینده خبر دارت میکنم🧙🏻‍♀️

مامایی بدون کنکور نداریم واسه این رسته هاهم کارنیست فقط چهارسال عمرت هدر میره

2801