2777
2789
عنوان

ماه عسل با مادرشوهر

572 بازدید | 47 پست

اقا ما یه بار تو عقد مسافرت رفتیماونم با مادر شوهر پدر شوهرم رفتیم مشهد اینام مریض کلا اویزون ما هیچی نفهمیدیم از مسافرت دو دقیقه نهایت ما با هم تنها می‌شدیم در حدی که بریم اب بخوریم 😐

حالا الان اومدیم سر خونه زندگی مون من میگم بیا ماه عسل بریم کربلا 

اونم میگه نه مامانم تا حالا کربلا نرفته دلش میخواد بزار کربلا یه وقتی بریم مامانمم ببریم 😐😐😐😐😐

ماه عسل یه جا میرن موندگار باشه من خودمم یه بار رفتم کلا اونم اربعین شلوغ پلوغ دسته جمعی هیچی نفهمیدم الان دوست دارم با شوهرم برم 

کلا هم با مادرشوهرم خوش نمیگذره مریضه اویزون بازی در میاره بخوایم یه بیرون بریم میگه خوشبه حالتون منم کاش میرفتم 

حالا چه جوری شوهرم رو متقاعد کنم که کلا با اینا نریم مسافرت یا حداقل دو سه سال اول زندگی مون با اینا نریم؟ 

همین جوریش خونمون نزدیک مادر شوهرمه هر روز زنگ میزنه شوهرمو میکشه اونجا اره بیا سبزی بخر ، اره بیا بخاری رو روشن کن 😐 شوهرمم میره اونجا دیگه نمیزارن بیان نوحه میخونه برا شوهرم ، شوهرمم میگه پاشو بریم پیششون اینا خیلی تنهان 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
2804

عزیزم منم زندگیم مثل شماست چندساله ازدواج کردم تاحالا با همسرم یه پیک نیک دونفره نرفتیم ماه عسل هم نرفتیم

مادرشوهرم تو نامزدی همیشه آویزون بود حتی دوتایی هم بیرون نرفتیم همیشه تو ماشین بود

حتی میرفتم خونشون نمیتونستیم تنها دوتایی تو اتاق باشیم

میدونم خیلی سخته

من هروز لعن و نفرینش میکنم

تقصیرکار اصلی هم شوهر بچه ننمه

این کاربری دست دو نفر هست 

😂خدا بهت رحم کنه 

شوهرت باید تعادل رو حفظ کنه گلم که اولویتش همسر و زندگیش باشه و رضایت مادرش هم بجای خودش کسب کنه 

سعی کن باهاش منطقی صحبت کنی خواسته هاتو بگی توقعاتت رو ازش بگی 

رفتارهایی که مادرش میکنه و باعث ازردگیت میشه رو غیر مستقیم بگی 

آگاهش کنی که تو هم احترام مادرشو داری حتی اگر. دوست هم نداری الکی بگو مادرتو دوست دارم 

ولی ... 

بهش این حسو نده که خانوادشو نمیخای یا ازشون بدت میاد چون راهو برای نفوذ اونها باز میکنی

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
چه خوب دسته جمعی برید هم پدرمادر شما هم پدرمادر همسرتوناینجوری پدرمادرها با همن شما و همسرت با هم

اخه ماه عسل دو تایی میرن 

خانواده هامونم از هم خوششون نمیاد

2805
2801