2777
2789

سلام 

یکبار همو دیدیم بنظرم خیلی جذابه البته منم خدایی خوبم ولی تا حالا دست به ابروهام نزدم

حالا که میخوایم ادامه بدیم دارم فک میکنم شاید بهتره ابروهامو بردارم 😬 البته خودش که خب پسندیده که ادامه داده ولی خانوادش منو ندیدن دلم میخواد یکم به خودم برسم

عزیزم خواستگار مگه اونی نبود که با خونوادش میان خونه دختر؟خونوادش شما رو ندیدن؟

خدایا ازت ممنونم بخاطر خانواده ام،بخاطر همسرم و پسرام💚،خدایا میدونم حواست به همه چیز هست💚💚.............تو همانی که نمی‌دانی چ اندازه دل انگیزی💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

نمیدونم شما چی بهش میگید خوشش اومده میخواد با خانواده خواستگاری کنه از نظر من میشه خواستگار 

2804

خب منم اول با شوهرم قرار گذاشتیم همدیگه و چند جلسه بیرون دیدیم بعد رسمی اومدن به هم معرفی هم شده بودیم خانواده ها هم در جریان بودن حالا اصول خاصی که نداره ازدواج 

مرتبشون کن یهو خیلی تغییر نده ضایع باشه فک کنه هول کردی تغییرات سوسکی انجام بده هر یه مدت یک‌بار

آره همون میگم جو ندم بهتره😬از طرفی مگه نمیگن آقایون متوجه نمیشن😅😅

2805
نمیدونم شما چی بهش میگید خوشش اومده میخواد با خانواده خواستگاری کنه از نظر من میشه خواستگار

بنظرم میشه دوستی ،نمیدونم،ایشالا ک قسمت هم هستید و خوشبخت بشید

خدایا ازت ممنونم بخاطر خانواده ام،بخاطر همسرم و پسرام💚،خدایا میدونم حواست به همه چیز هست💚💚.............تو همانی که نمی‌دانی چ اندازه دل انگیزی💝
2801