2777
2789
عنوان

دیشب مادر شوهرم تو جمع

583 بازدید | 21 پست

به بقیه میگه این همه جا اینجوری ساکت خونه منم میاد حرفی نمیزنه  قیافه شم هم یجوری می‌کرد  منم داشتم نگاش میکردم گفتم تو باهام صحبت کن منم صحبت میکنم 

اصلا هم اینجوری نیست خونه خودش و خونه من باهام حرف میزنهاا نمیدونم چرا انتظار داره من تو مهمونی کسی هم سن من نیست بلندشم برقصم براش😑

بترس از دادگاهی ک قاضیش شاهدهم باشه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

وااااااخب اصلا بعضیا از جمله خودم ، کم حرف و درونگرا هستنچه ربطی به بقیه داره؟

آره همیشه بهم میگه به خودم نمیگه میره به شوهره میزبان میگه آخه مرده چیکار کنه 🥴

2803

به نظرم قلبا دوستتون داره و بهتون توجه داره ولی بلد نیس ابراز کنه.

احساس کردم شما رو دختر خودش میدونه

👨‍🎓دانشجوی ترم دوم دوره کارشناسی دانشگاه نی نی سایت؛ ورودی بهمن ۱۴۰۲🔹️اینجا یه جامعه مدنیه و بر عکس تصورات همه فقط سایت بارداری و زنان نیس؛ خود سایت هم حضور آقایون رو به رسمیت شناخته؛ پس لطفا هی نگین آقایون اینجا مریضن، ضعیفن، آبجی خودمونن 😊؛ قبول دارم آدم های مریض هم وجود دارن.🔋محترم، مهربون ، اما اندکی لوس و شوخ طبع هستم ⚠️مطلقا به هیچکی درخواست دوستی نمیدم؛ اگه کسی نیاز داشت تجارب و اطلاعاتمون رو با هم به اشتراک بذاریم، خودش پیشقدم بشه🔸️.خیلی اتفاقی اومدم اینجا، خوشم اومد، ماندگار شدم. 🔹️خیلی خوشم میاد خانما تو هر کاری با هم مشورت می کنن، سعی می کنم منم این الگو رو در زندگیم پیاده کنم 🌱 طلاق، بابای آینده دخترکی به نام رُکسی 😇😘

آره همیشه بهم میگه به خودم نمیگه میره به شوهره میزبان میگه آخه مرده چیکار کنه 🥴

😅😅😅😅 خداییش عقل نداره، راحته

واقعا بهش فکر نکن

بعضیا درباره همه چی خیلی نظر میدن

خدایا خانواده ام رو به دستان قدرتمند تو میسپارم❤️
2804
😅😅😅😅 خداییش عقل نداره، راحتهواقعا بهش فکر نکنبعضیا درباره همه چی خیلی نظر میدن

آفرین دقیقا از اون مدل هاست حالا میگه میخوام خونه خودم دعوتشون کنم تو بیا غذا درست کن شوهرم اخلاقمو میدونه خودش جواب داد  که خودت درست کن ماهم دعوت کن خونت زن من نمیتونه🤪

همیشه با شوهرم میرم تنها نمیرم

آفرین ی بار که تنها میری متوجه تغییر رفتارشان میشی 

ببین من یجوری به شوهرم میچسبما میفهمم پشتم چی میگن ولی واسم اهمیت نداره 

ب قرآن یکم بیام اینور رگبار شروع میشه 

2805
آخه هیچ کس داشت صحبت نمی‌کرد من چی میگفتم تو جمعی که همه ازم بزرگترن

بللخره سکوت محص نبود

شماهم معاشرت کن همیشه ک نباید با جوونا حرف بزنی بلاخره بعد ازدواج اینجوریه خب ادم باهر سنی معاشرت داره.

2801