2777
2789
عنوان

پسرم یهو تب کرده سی و نه درجه 😔

687 بازدید | 98 پست

دیشب تو ماشین که بودیم جاده دست انداز زیاد داشت ماشین همش بالا و پایین میشد

همینکه شوهرم ماشین و نگه داشت پسرم بالا آورد

چند روزه بی اشتهاست ، ولی حالش بعد اینکه بالا آورد خوب بود

نیم ساعت پیش بدون ذره ای معطلی از خواب بیدار شد سریع پاشد رفت چراغا رو روشن کرد و گفت می‌خوام بازی کنم

تند تند حرف میزد حرفای بی ربط

دیدم تب داره ۳۹ درجه 😔😔😔یعنی چشه؟

نزدیک به سه سالشه پرسیدم کجات درد می‌کنه چندبار پرسیدم برای اطمینان و هر دفعه به گوشش اشاره می‌کنه

چکارکنم😔😭

تو لای مزه های زندگیم شیرین ترین طعمی... پسرم 🌹💕♥️زندگیم همسرم🖇️پسرم💗

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

سریع شیاف بزن اگ۶ داری اگه نداری استامنوفن بده ببر دکتر سریع حتما.

سرما خورده یا رودل کرده .تبو باید ببری پایین لباسشو کم کن 

دستمال نمدار کن با اب ولرم رو شکم و پیشونیش بذار.

تکون ماشین باعث شده اب بیوفته توی گوشش عفونت کنه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2804
سریع شیاف بزن اگ۶ داری اگه نداری استامنوفن بده ببر دکتر سریع حتما.سرما خورده یا رودل کرده .تبو باید ...

شربت استامینوفن دادم ۵ سی سی 

لباساشو کم کردم 

نیم درجه پایین اومده

صبح حتما دکتر میبرمش

تو لای مزه های زندگیم شیرین ترین طعمی... پسرم 🌹💕♥️زندگیم همسرم🖇️پسرم💗
2805
آخه به این سرعت؟

از قبل حتما موردی بوده 

الان فعلا 

دستمال سرد نذار روی پیشونیش 

جور دیگه خنکش کن 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2801