2777
2789

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

🤣🤣🤣🤣🤣

والا من عاشق یکیم دماغش عقابیه

پولم از مامان باباش میگیره

8سالته...هفته اخر اسفنده...ساعت 10 صبح زیر پتوی گرم بیدار میشی هوا هنوز تاریکه میری پشت پنجره رو نگاه می کنی می بینی داره بارون میاد... پنجره رو باز می کنی بوی نم بارون تمام وجودتو پر میکنه... چند قطره بارون به صورتت می خوره... بوی غذای مورد علاقت کل خونه رو گرفته... زندگی هنوز زیباست ☘
2803
2804
اخه خودکشی راهش نیس روحمون همون عذابارو داره با این تفاوت که اونموقع میفهمیم چیزای مهممون چی بودن و ...

کاش یکیم از من خوشش میومد بیابون برهوت!!! دریغ از ی دختر

2805
الان من نه پول دارم نه قیافه بدبختم دیگه ..ی دنیای مزخرف طراحش افریدگار

تو هیچ مشکلی نداری، فقط چون والدینت بهت حس کافی لودن و تایید و دوست داشتنی بودن رو ندادن ، چون اونا هیچوقت جدیت نگرفتن و بهت اهمیت ندادن، هیچوقت دستاوردات رو بهت یادآوری نکردن، الان فکر میکنی بدترین موجود جهانی، ی نگاه ب پیامای خودت بنداز، همش داری از خودت بد میگی، همش داری خودتو میکوبی و تحقیر میکنی، از خودت نفرت داری، مطمئنم اگ عکستو بذاری خیلیها بهت میگن وااا تو ک خوب و نرمالی! ولی خودت اعتفاد داری ک ب شدت حال بهم زنی! ماشاالله این همه سال درس خوندی، دکترا گرفتی، اونم توی رشته برق ک همش، خیلی پسرا حتی عرضه دیپلم گرفتنم ندارن، پسر پاکی بودی و وقتت رو صرف عیاشی و لاس زدن نکردی، بجاش درس خوندی و کار کردی،میبینی؟ خیلی خوبیها داری ، فقط چون مراقبینت خوبیهاتو ندیدن و بهت حس ارزش ندادن، تو هم داری با خودت همونجور رفتار میکنی ک اونا باهات رفتار کردن، من دیشب تقریبا کل تاپیکاتو خوندم،ب شدت درکت میکنم و میفهمم چقدر از درون حال بدی داری، چون خودمم همین مشکلات رو داشتم، خیلی سخته آدم با کسایی بزرگ شه ک بهش حس آشغال بودن میدن، حس بی ارزش بودن، حس بد بودن، حس ناکافی بودن،ولی باور کن این تصوراتی ک راجع ب خودت داری فقط بخاطر رفتار گند والدین و مراقبینت در تو ایجاد شده،هیچ راهی جز دوست داشتن و تایید خودت نداری، شروع کن تمام خوبیهاتو یادداشت کن و بابتش از خودت تشکر کن، برو جلو آینه و تک تک ب اجزای صورتت نگاه کن و شروع کن ب دوست داشتنشون، باور کن تو فقط ب دوست داشتن خودت نیاز داری، از قضا همین نیاز برآورده نشده هم تورو میکشه سمت ی مشت آدم عوضی ک این حال بدی ک داری رو بدتر میکنن، بخدا هیچ آدمی ارزش نداره ک تو جایگاهی قرارش بدیم ک بهمون توهین کنه،فقط خلاهای عاطفی باعث میشن ک ما ب هر جونوری پناه ببریم، ب خودت کمک کن، خودت رو نجات بده، ان شاالله عشق واقعی رو تجربه میکنی با ی دختر باارزش، ولی اول خودت باید عمیقا خودتو دوست بداری.

کاش یکیم از من خوشش میومد بیابون برهوت!!! دریغ از ی دختر

صبور باشید 

آدم زندگیتون دیر یا زود پیدا میشه 

فقط جا نزنید

دختر قشنگم.تو تکه از بهشت هستی ک از آسمان جدا شده..یک مشت شادی.قلب پر از عشق..دوستت دارم
2801