2777
2789

بچه م تو هر دوتا خانواده تک نوه هست

خانواده ها ذوق دارن

هفته ای حداقل ۳،۴ تا اسباب بازی میگیره بچه م

خونمون هم کوچیکه 

تا سقف اتاقش شده اسباب بازی

با هرکدوم هم دو روز بازی میکنه

بعدش اسباب بازی جدید میاد دیگه به قبلی ها نگاه نمیکنه

این وضع رو دوست ندارم

هم بچه بدعادت و لوس میشه

هم واقعا اسرافه 

دوست دارم به مامانم و مادرشوهرم بگم از این به بعد هرچی خواستید بخرید بجاش پولش رو بدید من پولاشو جمع میکنم براش طلا میخرم. 

به مامانم میتونم

ولی به مادرشوهرم روم نمیشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚

چیو نقدی حساب کنند؟ 😐😐

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803

نگو 

مگه مسئول پس اندازه اونا

ب نظرم اسباب بازی ها رو جمع کن و کم‌کم بده بهش هر دفعه 

و استیل بازی جدید رو هم با کار خوبی ک می‌کنه بده بهش 

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2804

برا بچت یه قلک بخر بذار جلو چش همه به بچتم بگو که بگه مامانم گفته کادوهامو جمع میکنه برام فلان اسباب بازی بخره (مثال ماشین شارژی) بعد اونا خودشون احتمالا متوجه بشن 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
برا بچت یه قلک بخر بذار جلو چش همه به بچتم بگو که بگه مامانم گفته کادوهامو جمع میکنه برام فلان اسباب ...

دو سال و نیمشه 

هنوز نمیتونه خوب حرف بزنه و بفهمه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚
2805

نیاز نیس بگید نقدی بدین اصلا خوب نیس .چون اونا براخوشحال کردن بچه اینکارو میکنن نه پس انداز پول که بچه رو خوشحال نمیکنه 

ولی بگید دستون درد نکنه. نیاز نیس هرسری ب زحمت بیوفتین.   

میگویند" آدمهای خوب را پیدا کنید،وبدها را رها"                        اما باید اینگونه باشد،                   "خوبی آدمهارا پیدا کنید وبدی انهارا نادیده بگیرید"   " هیچ کس کامل نیست "
2801