2777
2789

با یه حروم زاده ای ازدواج کرده دو ساله داره میسوزه و میسازه ک آدمش کنه...پسره از نظر مالی خیلی ضعیف هست و خونه هم مادرش بهش داده به هیچ عنوان نمیزاره کسی وارد اون خونه بشه ینی مادر و فامیل دختره..وقتی میان خونش مادره میگه میاین از غذاهای پسرم می‌خورید دوستم به خاطر دعواهای شدید نزاشتع مادرش اینا برن خونش.. پسره.بعد مدت ها گوشت یخ زده خریده برده دوستم با اشتیاق برداشته اونو پخته پسره بعد چن‌روز گفته تو معلوم نیس گوشت ها رو میدی کی میخوره مدیریت بلد نیستی وقتی من خونه نیستم مادرت میاد میخوره تو هیزی و...اگه دختر یه خانواده پولدار بودی برات خرج میکردم و...ما میگیم جدا شو ولی میگه پدر ندارم مردم اسم میزارن روم میگن مطلقه هست و...خیلی گریه کردم خیلی 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2803
چرا یه شغلی پیدا نمیکنه که کار کنه ؟ حتی اگه از جدا شدن می‌ترسه حداقل کار کنه که این همه منت سرش نزا ...

پسره نمیزاره چن بار رفته سرکار پسره داد و بیداد کرده درس آورده گفته معلوم نیس میری زیرخواب کدوم مردها میشی یا پول میدی مادرت میخوره رسما برده ی خودش کرده

2804
منم یه دوست با شرایط داغون داشتم کل زندگیمو پاش گذاشتم تا یکم اوضاعش خوب شد رابطشو باهام کم و کمتر ک ...

نه این اینجوری نیس واقعا شرایطش افتضاحه..پسره نه میژاره کار کنه نه پول بهش میده کلی توهین کلی فش 

جاری منم این جوری بود بیچاره چقد بدبختی کشید بچه روستا بود آوردش تهران اسیرش کرد جهازشو فروخت خرج کرد تهمت میزد بهش  نه کسی خونش می‌رفت نه جایی میبردش از غصه و تنهایی مریض شد 🥺

الان سه ساله رفته دنبال کارای طلاق ولی شوهرش طلاقش نمی‌ده میگه برگرد خونه 

2805
ازه میگه مطلقه شدم دیگ پسر مجرد منو نمیگیره مردهای زن مرده میان سراغم

اتفاقا کاملا برعکسه 

ولی در کل اینکه هنوز طلاق نگرفته فکر ازدواج بعدیه نشون میده کلا عقل نداره ب حال خودش بزارش اینجور ادمارو هرچیم نثیحت کنی باز کار خودشونو میکنن فقط انرژی منفیاشو میگیزی 

گلم به دوستت بگو به خداوند متوسل بشه و از ایشون مستقیم کمک بخواه و انشالله خداوند قدرتمند راه خروج و نجات بزاره پیش پای دوستت

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول قران تا آخر قران در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر اللهُ غَفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

2801