2777
2789
عنوان

خرافاتی که شنیدن اگر دختر این کارو کنه بچه دار نمیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 100 پست
یادمه اینجا یکی گفت فلانی سر عقد من هنوز ۴۰ روز از زایمان نگذشته بود عمدا آمد که من بچه دار نشم!!ح ...

اینا همش احتمالاته بنظرم یعنی امکان نداشته اون خانم کلا مشکل باردار شدن داشته باشه؟خودش باردار نمی‌شده حالا از قضا یه خانم ک تازه زایمان کرده هم تو مجلس بوده این‌هم تقصیر انداختن گردن اون 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

حرف های قدیم‌ خیلی هاشون دلیل علمی و منطقی داره ولی اگه میومدن با علم و منطق میگفتن به مردم ،چون اکثرا بی سواد و نا آگاه بودن  گوش نمیکردن و جدی نمیگرفتن

میومدن با اینجور چیزا میگفتن مردم بترسن

مثلا قدیم همه میرفتن حموم عمومی بهداشتی نبود بشینن کف حموم عفونت ،مریضی میگرفتن اینجوری میگفتن تا مردم بترسن

❤Che khobe ke daramet
2803

اهان یکی دیگه 

تو بارداری بادمجون بخوری بچت سیاه میشه 

تو بارداری چشمت به میت بدون غسل بیوفته بچه چشمش شور میشه من خیلی ترشی و قره قوروت میخوردم مادرجونم میگفت آخر یه دختر زشت بدنیا میاری 🫠

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
2804
2805
خیلی سال پیش پیرزنای فامیل میگفتن اگر زن تازه زایمان کرده عروسی یکی دیگه بره عروس نازا میشه😐🤨

خواهر تازه زایمان کرده من رفت عروسی دختر عمم بلافاصله دختر عمم بچه دار شد . دقیق فاصله بچه ها ۱۱ماهه. 

2801