2777
2789

من مدتیه دارم دوز صدشو استفاده میکنم و کف سرم خیلی خالی شدع و موهام خیلی میریزه یعنی بخاطر این قرصه؟

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.

مگه قرار نیست جلوی ریزش و جوش هورمونی رو بگیره؟؟؟ 

😐😐😐

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
مگه قرار نیست جلوی ریزش و جوش هورمونی رو بگیره؟؟؟ 😐😐😐

نمیدونم😬

هم جوش میزنم همچنان هم موهام میریزه

اگر من بخشی از افسانه ی تو باشم،                                       تو روزی به من بازخواهی گشت.

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
نمیدونم😬هم جوش میزنم همچنان هم موهام میریزه

من دو ساله میخورم البته دوز پایین 

میگن باید طولانی بخوری تا نتیجه دهی شروع بشه 

مشکلات هورمونی دارم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
اینا معمولن بعد از شش ماه مصرف مداوم نتیجه میدن

یعنی بعد ۶ ماه تازه تنیجه میده؟

الان ۴ماهه دارم میخورم

2804
من دو ساله میخورم البته دوز پایین میگن باید طولانی بخوری تا نتیجه دهی شروع بشه مشکلات هورمونی دارم

تو این مدت نتیجه ای حاصل شده؟

جوش و ریزش مو و موی زائدم دارید؟

2805
البته امیدوارم نتیجه بده همین یدونه رو برات نوشته؟

نه فیناستراید۵ و روکینم برام نوشته

خودشم گفت باید ۶ماه تا یکسال مصرف کنی

ولی تو این ۴ماه هیچ نتیجه ای ندیدم هیچ ریزش مومم بدتر شده داشتم فک میکردم قطعش کنم

اره بعد شش ماه قطع میشه و یه سال طول میکشه تا نصف موهایی ک ریخته دوباره دربیاد

تو رو خدا یعنی میشه😥🥲

2801