2777
2789
عنوان

دلیل اینکه همه دماغشون عمل میکنن چیه🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1251 بازدید | 106 پست

دماغا زشت و گنده نیست

صرفا بخاطر تبلیغات زیاد مردم تحت تاثیر قرار گرفتن، به جای قبول کردن خودشون.

هنرمند ترین کاربری ک دیدی🗿                                       جان جدت به اسمم گیر نده خودم میدونم گند زدم.              فعلا به جز دوستای نزدیک جواب کسیو داخل پیام ها نمیدم💗🙏

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

دلایل خیلی زیادی داره واقعا اما گاهی اوقات کمالگرایی میشه دلیلش که خیلی بدهمن بینی خوب و کوچیکی دارم ...

اشتباه نکن عمل کنی بدون بینی بمونی مثل دختر خالم که بینیش اندازه نخود شده اون کمال گراییت رو میخای چیکار کنی دختر

2803
منم همینو میگم اونی ک نیاز داره عمل کنه ولی خیلیا واقعا دماغشون خوبه اونام عمل میکنن🙃

بله گلم متاسفانه ترو خشک همیشه با هم میسوزه عزیزم ...

❤️روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گذشت❤️
2804
اشتباه نکن عمل کنی بدون بینی بمونی مثل دختر خالم که بینیش اندازه نخود شده اون کمال گراییت رو میخای چ ...

دقیقا

مامانمم همینو میگه

با توجه به اخلاقم میدونم اگه راضی نباشم از عمل بعدش باید به زور داروی اعصاب خودمو سرپا نگه دارم

خب معمولا بیشتر کسایی سمتش میرن ک پول جمع میکنن و جای کم خرج میخان اکثریت

اتفاقاً برعکس اکثر کسایی که میرن جراحی می‌کنن یا طرفدار عمل‌های زیبایی هستند پولشم دارن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...

حالا که بخث عمل شد عکس بینیمو میذارم به نطرتون عمل میخواد؟

💟دختری که واسه استقلالش و رسیدن به هدفش تلاش میکنه💟  به امید رسیدن به آرزو هام😍 طرفدار پر و پا قرص هشدار برای کبرا ۱۱🤌👮

2805
2801