2777
2789
عنوان

سلام بچه ها چطوری میشه

19 بازدید | 0 پست

پرونده پزشکی که یه سال ازش گذشته رو بری بگیری از بیمارستان؟ ببخشید یه ذره طولانی میشه🙏

من یه سال پیش عمل سزارین سختی داشتم تو بیمارستان

حین عمل جراح عمومی رو هم صدا کردن اون اوایل تا یکی دو ماه حالم خوب نبود بعدشم یه سونو دادم گفت چیزیت نیست و همه چی خوبه

ولی به خاطر اون عمل سخت و یه سری چیزا که کادر بیمارستان گفته بودن و همسرم شنیده بود

و اینکه حس کردم زیر عمل بیحسی مجبور شده بودن بیهوشمم بکنن چون از یه جایی به بعد هیچی متوجه نشدم(،درست تز زمانی که بچه گریه کرد به بعد رو یادم نیست تا زمانی که ازم چندنا سوال ورسیدن تا سطح هوشیاریمو بسنجن و ببرنم بخش)خیلی دلم میخواد بدونم چی بهم گذشته

بخصوص که امروز یکی از همکارا میگفت معمولا خیلی از دکترا مینوسن عمل با موفقیت انجام شد و نمینویسن که مثلا خونریزی داخلی حین عمل پیش اومد و ... که باعث مسئولیتشون نشه

لازمه بدونید خواستم طبعی دنیا بیارم ولی سزارین اورژانسی شدم بنا به دلایلی

خواهش میکنم کسی که تو بیمارستانه یا تجربه مشابهی داره کمکم کنه💕🌸

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇