2777
2789

بچه ها من تازگیا خیلییییی با نامزدم دعوا میکنیم 

بعد تصمیم گرفتیم فعلا همو نبینیم که دعوا بخوابه و تلفنی کم و بیش ارتباط داریم 

من کار یه مقاله با گروه انجام میدم که هیییچ کس هیچکاری نمیکنه و همه کارا به دوش منه منم خسته شدم به شدتتتت از زیر کار در میرن گفتم من هیچکاری دیگه نمیکنم اونام به دروغ اومدن گفتن ما فلان کارو داریم میکنیم ک من فهمیدم دروغ میگن 

رفتم به مامانم گفتم ببین دروغ میگه یارو

بابام فکر کردم نامزدمو میگم منو کشیده کنار که انقدر دنبال حاشیه نباش(به خدا من اصلاااا آدم دنبال حاشیه نیستم )منم عصبی شدم گفتم تو که نمیدونی داستان چیه چرا میگی ؟

خلاصه اومدم زنگ زدم نامزدم که اره اعصابم خورده هم از بابام هم از گروهه و داستان گفتم اونم برمیگرده میگه حالا واقعا تو دنبال حاشیه ای!!!!!بچه ها من دقیقاااا اصلااا اینجوری نیستم واسه همین حرصم گرفته واقعا میخوام برم خفش کنم جلو خودمو گرفتم فقط گفتم بعدا حرف میزنیم 

واقعا آدم بی درکیه همیشه همینقدر لج منو درمیاره اصلا همراه نیست اصلا فقط دنبال اینکه لج منو دربیاره حتی مامانم میگه که فقط حرفاش حول محور لج درآوردن توعه منم خسته شدم از دعوا و درک نشدن میخوام جدا شم خیلی کم آوردم چیکار کنم؟

اگر اینطوره که ولش کن روانیت میکنه آدم لجبازتازه تو نامزدی اینطوره خدا به داد بعد ازدواج برسه

بخدا خیلیییی لجبازه میبینه من از حرف بابام ناراحتم چون لجمو دربیاره میگه آره دنبال حاشیه ای !بخدا از من آروم تر پیدا نمیکنی که سرش تو کار خودش باشه

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

بنظرم بهترین تصمیم و گرفتی ک یکم‌رفت امدتون کمدباشه عشقتون محک‌بزنید ببینید این دوست داشتنه تا چقدره 

برای کار مقالتون هم ی روز هنه باهم جمع بشید تقسیم کار کنید دیگ هی نخواین دنبال هم برین 

برا رابطه با نامزدتون هم هیچوقت نذار خانوادت متوحه اختلافاتتون بشن

بنظرم ی مدت باهاش تماس نگیر تا دهن خستت اروم بشه دلتنگ‌هم بشین

شوهرمنم واقعا دیوانه وار دوستم داره ولی بشدت بشدت بشدت ادمیه ک‌خرص دربیاره لج کنه کلا میدونم دوسم داره ولی یکارایی عمدی میکنه من عصبی بشم درکت میکنم حس خیلی بدیه

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
2803
بنظرم بهترین تصمیم و گرفتی ک یکم‌رفت امدتون کمدباشه عشقتون محک‌بزنید ببینید این دوست داشتنه تا چقدره ...

آخه مقاله هرکدوم یه شهرن نمیشه 

و میدونی واقعا دیگه نمیخوام ببینمش هرموقع حرص دارم عصبیم بیشتر عصبیم میکنه تازه میدونه پریودم هستم حداااقل رعایت اینو نمیکنه

آخه مقاله هرکدوم یه شهرن نمیشه و میدونی واقعا دیگه نمیخوام ببینمش هرموقع حرص دارم عصبیم بیشتر عصبیم ...

بازم میشه تلفنی باهم هماهنگ بشید ک رو دوش ی نفر نباشه 

ی چی بگم من تاپیکت دیدم فهمیدم ک پریودی لحن تایپت کامل مشخص بود میخواستم بهت بگم

ی اشتباه ک کردی موقعی ک از حایی عصبی ب اون زنگ‌ نزن فکر نکن‌شنونده خوبه حرص دربیار خوبیه

بلد نیستن اروم منن ک بدتر میکنن

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو/پدر شادی تموم شد توغم‌تو  همیشه بزرگترین آرزوم این بود پاهای بابام و‌ببوسم ولی هیچوقت روم‌نمیشد خجالت میکشیدم روزی که تو‌سردخونه دیدار آخرم بود نشستم کف سردخونه و‌چنددقیقه بی وقفه پاهاش و‌بوسیدم بدون هیچ‌خجالتی بدترین لحظه عمرم بود که از خودم تاهمیشه متنفر شدم توروخدا هیچوقت هیچوقت خجالت نکشید از بوسیدن دستای پدرمادرتون‌نذارین خدای نکرده ی روز این نوع بوسیدن تجربه کنید.درسته بعد بابام نفس میکشم ولی زندگی نمیکنم اصلا فقط به اجبار روزهامیگذره چون چاره ای ندارم ولی وقتی تموم جانم دیگه روزمین نیست منم نیستم روحم‌نیست جسمم که ادامه میده هیچوقت دیگه ادم قبل نمیشم🖤🥀خیلی دلتنگتم بابای مهربونم بابای خوبم خیلی قلبم تحمل این حجم دلتنگی نداره🥀🥀🥀
بازم میشه تلفنی باهم هماهنگ بشید ک رو دوش ی نفر نباشه ی چی بگم من تاپیکت دیدم فهمیدم ک پریودی لحن تا ...

خب من این آدم بی درکو میخوام چیکار 

باور نمیکنی چقدر لجمو درمیاره حاضره ثانیه ای حرفشو عوض کنه که مخالف من باشه من دیگه خسته شدم😔

2804

چرابهش گفتی که بابام گفته دنبال حاشیه ای 😐😐😐😐😐چرااااا؟؟؟؟؟؟فردا تابخوای حرف بزنی میگه بابات خوب دخترشو میشناخت میگف دنبال حاشیه ای 

اگه دلت خواست یه صلوات برای سلامتی پسرم بفرست   مارا به سخت جانی خویش این گمان نبود💔
چرابهش گفتی که بابام گفته دنبال حاشیه ای 😐😐😐😐😐چرااااا؟؟؟؟؟؟فردا تابخوای حرف بزنی میگه بابات خوب ...

بابام عموشه 

غلط میکنه بگه ۲۰ ساله بزرگ شدیم باهم کور نبوده 😅میدونم چی میگی ها ولی اگه بخواد ادا در بیاره خداحافظی

2805