2777
2789
عنوان

کیا بچه هامون اضطراب جدایی داشتند

149 بازدید | 13 پست

من پسرم ۴ سالشه همش تو خونه بهم چسبیده 

واسه بازی هایش میگه بیا پیشم بشین 

شبها تو بغلم می‌خوابه یهو از خواب می پره میگه لامپ رو روشن کن 

یا میخواد بره اتاقش منو صدا می‌کنه 

پارسال هم اینطوری شده بود ولی کم کم خوب شد تابستون حتی گذاشتمش مهد کودک خودش وایمیستاد اصلا نمی‌گفت مامانم کجاست 

خیلی نگرانم یعنی بهتر میشه؟؟

کاربری قدیمم

اگه مهد رفته و تنها وایساده یعنی عادت میکنه خوب وقتی تنهاس میچسبه به شما دیگه چون کسی نیست اگه خونه پدربزرگ ومادربزرگ میمونه بهش بگو میرم نیم ساعته میام ولی زود برگرد تا خیالش راحت بشه 

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

اگه مهد رفته و تنها وایساده یعنی عادت میکنه خوب وقتی تنهاس میچسبه به شما دیگه چون کسی نیست اگه خونه ...

با مادر شوهرم تو یه ساختمونیم ولی اونجا هم نمی مونه میگه مامانم بیاد نهایتش ۲۰ دقیقه طاقت بیاره

کاربری قدیمم
2803

دلبستگی نا ایمن داره حتما حتما مهد را ادامه بده و قطع نکن و مسئولیت های در حد سن خودش زیاد تو خونه و حتی مهمونی و بیرون بهش بده 

اعتماد به نفسش را اینجوری و با تشویق کلامی بالا ببر 

کارای خوبشم تو جمع تعریف کن یا نشون بده

گذر زمان حلش میکنه عزیزم.اصلا نگران نباش

پسر من دقیقا همینجوری بود.یک لحظه ام ول نمیکرد منو.اما الان دیگه میره پیش دبستانی خیلی خوب شده.

فقط اینکه اصلا سخت نگیر. هیچ وقت به زور از خودت جداش نکن و اجازه نده هیچکس هم اینکار رو بکنه. کلاسای مادر وکودک برو باهاش که اضطرابش از بین بره. ولی مرور زمان همه چیزو حل میکنه اصلا غصه نخور چون من خودم سر این جریان خودمو پیر کردم 

گذر زمان حلش میکنه عزیزم.اصلا نگران نباشپسر من دقیقا همینجوری بود.یک لحظه ام ول نمیکرد منو.اما الان ...

مرسی از راهنماییت عزیزم انشاا.. که حل بشه

منم خیلی ذهنم درگیره این بچه است 

دوست ندارم مثل بچگی های خودم بشه چون خودم دوران کودکیم اضطراب جدایی شدید داشتم و سر مدرسه رفتنم اذیت می کردم 

کاربری قدیمم
2804
2805

کم کم فاصله تون رو افزایش بدین. مثلا یک دقیقه برید بیرون و برگردید سریع و کم کم مدت رو بیشتر کنید. فرزنتدتون رو به پدربزرگ و مادربزرگ بسپرید و برای کارهای 10 دقیقه ای به بیرون برید و برگردید و کم کم زمان رو زیاد کنید. بعضی کارهای ساده خونه که لازمه از شما جدا بشه و به اتاق ها رفت و آمد کنه رو بهشون واگذار کنید تا کمک شما انجام بدن. موقع خرید پول رو بهشون بدید و خودتون جلوی مغازه بایستید و بفرستیدش تا در نظارت دورادور شما خرید کنه.

برای جای خواب هم ابتدا رخت خواب رو جدا کنید. بعد کم کم فاصله بدید. اگر روی تخت کنار شما میخوابه ابتدا جای خواب رو به پایین تخت انتقال بدید و بعد از یک هفته به سمت نزدیک در و کم کم به بیرون از اتاق انتقال بدید.( حداقل دو سه ماه زمان میبره)

آق معلم .*. آینده به کاری که امروز انجام می‌دی بستگی داره .*.