2777
2789
عنوان

ینی خالم بهم حسودی میکنه

245 بازدید | 28 پست

سلام دوستان اگه میشه راهنمایی کنین 

من بچه اولم پسر بود و الان هم باردارم بچم پسره ولی برام فرقی نداشت چی باشه خالم سه تا دختر داره تا شنید بچم پسره هر وقت میومدن خونمون می‌گفت می‌خوام بیارم ایندفعه دیگه بچم پسر میشه منم میگفتم ایشالله حالا حامله که شد هر روز زنگ میزد این دیگه پسره  رفته سونو دیده دختره مامانم زنگ زده بهم میگه چی میشد خدا بهش یه پسر میداد منم از اون موقع خیلی براش ناراحتم چیکار کنم ینی ناراحت باشم آخه دست من که نبوده بچم پسر شه یه ماه دیگه زایمانه به جای اینکه برای تو دلیم خوشحالی کنم نشستم فکر خالمو میکنم دیگه خسته شدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

حسودیم نکنه با رفتارش نشون داده که میخواسته بچش  پسر شه خب اگه میخواست حداقل پیشم نمی‌گفت که بچش دختر شد من ناراحت نشم چیکار کنم خالمه میترسم زایمان کردم بیاد بچمو ببینه ناراحت شه

خدا خودش صلاح رو بهتر می‌دونه 

باهاش برخورد داشتی بهش بگو خوشبحالت که دختر داریو از این حرفا فخرفروشی نکن که یوقت دلش نشکنه 

کلا هم بیخیال باش این دست شما نیست که بخاطرش غصه بخوری🤍

2805
2801