2777
2789
عنوان

نامزدم یه جوریه بیایدد🥲

1 بازدید | 5 پست

نامزدم همیشه خوبه ها اما تو جمع باهام سنگینه میحرفونم عصبانی میش اونم ن هر جمعی جمع خودمون مامان بابام و خونواده خودش بعد تو تنهایی انگار همون ادم نیس شوهر شمام اینجوریه😐🤔

‎وَ...خُدا‌از‌قَلب‌هایمان‌با‌خَبر‌است🫀🌱...️ 

مال منم همینه توجهش تو جمع بیشتر به اوناس دلیلشم اینه که میخواد تو چشمشون خوب باشه هی حرف میزنه تعریف میکنه و اینا اجتماعی بنظر برسه

گر دختری پیش پدر ناز کند🍀 گره ی کرب و بلای همه را باز کند🍀صل الله علیکِ یارقیه جان🌷

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

دمدمیه؟

@بانوی_نینیسایت   لطفا میشه به امضاتون "میحرفونم" هم اضافه کنید؟🤕😂😭

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد
2803

شوهر منم همینجوره

یعنی تو خونه پیش خودمون خیلی محبت میکنه و مهربونه

ولی بیرون خیلی بروز نمیده البته که احترامم رو همیشه داره هیچ وقت بی احترامی نمیکنه فقط میگه محبت زن و شوهری جاش بیرون خونه نیست که منم حرفش رو قبول دارم ممکنه یکی نپسنده باز بستگی داذه