2777
2789

واقعا به کمکتون نیاز دارم

کادو نمیخوام پست کنم(داستانشو بخواید میگم)

تو فضای مجازی میشه چیکار کرد؟

عکسمونو که شبیه هم بود کنار هم گذاشتم قشنگ شد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803

یه مان تبریک همین

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
2804
2805
دقیقا و ما ندیدیم همو هنوز

ایشالا می‌بینید همو، همون یه تبریک بگو منتها ساعت ۱۲رشب ک شد مثلا تولدش ۱۹ هم هست شما ۱۸ هم ساعت ۱۲ شب زنگ بزن یا پیام بده با کلی ذوق تولدش رو تبریک بگو اولین نفر باشی ک تبریک گفتی 

اینستا نداریم جفتمون و اونم واتساپ نداره. تو پیویش میخوام یه حرکت بزنم

ویدیو ادیت براش درست کن متن بلند بالا بنویس سه چهار تا آهنگ براش بفرست که باهاشون خاطره داری

لوس و تینیجرو اتیش پاره 💅🏻 🎀 

2801