2777
2789
عنوان

هر وقت میرم خونه مادر شوهر میام دعوا میکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 60 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

عزیزم میگم همه دردسر دارن مادرشوهر من هر وقت مریض میشه میاد خونه من که ازش پرستاری کنم اوایل خیلی هم ...

اره همه همینن هر کسی یه مدله حالم از دخالتاشون بهم میخوره فکر میکننن عقل کلن

2803
الآن چیکار می‌کنی ؟؟فرق کرده ؟

اخلاقش همونه ک بود با زبون تلخ و نیش دار ولی خیلی بهتر شده چون میبینه من اهمیت نمیدم‌ بهش و ضایع میشه و ب هدفش نمیرسه

الان ۳ ساله مهاجرت کردم‌ اما همچنان تلفنی سعی‌ میکنه تیکه بندازه و.. ولی من دیگه اهمیت نمیدم

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫
خونه تو پایین شهر داریم کار شوهرم اینجاس نمیره که من نمیتونم رفت آمد کنم اینجا محیط کوچیکه نمیشه که ...

چرا نمیشه اجاره نشین باشین اتفاقا اونجا اجاره ها پایین تره راحت تر می‌تونی... بخاطر چندرغاز رفتی ور دل مادرشوهرت، بذار هر کی هر چی میخواد بگه

امضا ندارم اثر انگشت زدم
واقعا؟؟ پس چطور بهش بگم از اینجا بریم می‌خوام یه مدت از شوهرم جدا بخوابم تا عقلش بیاد سر جاش

اتفاقا میخواستم بهت بگم پولتیک بزن 

خودت رو بزن به افسردگی و دپ 

اگه همسرت پرسید چیه هی هیچی نگو تا خودش بفهمه 

2804
واقعا؟؟ پس چطور بهش بگم از اینجا بریم می‌خوام یه مدت از شوهرم جدا بخوابم تا عقلش بیاد سر جاش

نکنیااااا بدترش میکنی قهر اصلا نکن جدام نخواب ببین مرد کلا به لحن و زبونت دقت میکنه با مهربونی باهاش تا کن فقط ببین رفتارش چقدررر تغییر میکنه 

2805
دختر تو مهاجرت کردی خوش بحالتون راحت شدی از دستش

باور کن اخلاقش عوض نشده 😁😁تازه به تلخی هاش ، نفرین هم اضافه شده فکرمیکنه من پسرش و دزدیدم😂

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀     دشمنت را هم چو میخ خیمه می خواهم ، مُدام                  سر به سنگ و تن به خاک و ریسمان در گــردنش 🥺🥹💫💫
2801