2777
2789
عنوان

دونه های قرمز میزنه دستام خواهش میکنم هرکی میدونه بیاد

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 37 پست
حساسیت نیست؟

نمیدونم بخدا تا الان چن بار اینجوری شدم بعد همشون پویته پوسته شدن خوب شده باز بعد دوباره ریخته بیرون هردفه هم نهایت ۱۰۰تا تو دستام. بزنه ۳الی۴تا هم توصورتم

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

یعنی این قضیه درمان نداره آخه شما هرسال همینجوری میشین

من که نسبت به گرد و غبار 

اب و هوای پاییز 

و آب حساسیت دارم و هر سال این موقع ها اینجوری میشم 

اما دستای من اصلا مثل مال شما دونه دونه نیست

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
2803
نمیدونم بخدا تا الان چن بار اینجوری شدم بعد همشون پویته پوسته شدن خوب شده باز بعد دوباره ریخته بیرون ...

این چند باری که میگین کی بوده؟

یعنی خودتون نمیتونید حدس بزنید واسه چی؟

شازده کوچولو👶: شنیدم ادما از دور قشنگن،از چقدر دور؟  روباه🦊:از خیلی دور یعنی جایی که اصلا نبینیشون:) ️
این چند باری که میگین کی بوده؟یعنی خودتون نمیتونید حدس بزنید واسه چی؟

تقریبا دوماه من اینجوری میشم

نه دکتر بهم گف اگزما همین و دارو داد ولی تاثیر نداشت خوب میشه باز بعد یکی دوهفته دوباره میریزه بیرون

خب پس شما چجوری میشین

دستااام جوری سرخ میشن که انگار سوخته 😐

پوست دستم خیلی خشک‌میشه انگار کویره😂

و اینکه وقتی کرم بزنم روش جوری میسوزه که اشکم در میاد🥺

دستااام جوری سرخ میشن که انگار سوخته 😐پوست دستم خیلی خشک‌میشه انگار کویره😂و اینکه وقتی کرم بزنم رو ...

ن من اینجوری نیستم فقط همین دونه ها میزنه اولش کوچیکه بعد بزرگ میشن

دکتر هم بهم گف اگزما دارو دستساز داد ولی افاقه نکرد

2804

اگه حالت تاول هست و آبداره ، پسر منم چند بار از پاهاش زد بیرون، آش خورده بود که فلفل قرمز و سیر داشته فهمیدم حساسیت داره ، پماد تتراسایکلین زدم خوب شد ، پاهاش یه عالمه دونه آبکی داشت ، خیلی عجیب بود برام 

کاربری هفتمم هست😑😑کاربر قدیمی هستم...برای سربه راه شدن همسرم صلوات میفرستین؟ ...خدایا شادی رو نصیب زنان سرزمینم کن...به امید روزی که اشک شوق از چشمام بیاد برای رسیدن به آرزوهام
تقریبا دوماه من اینجوری میشمنه دکتر بهم گف اگزما همین و دارو داد ولی تاثیر نداشت خوب میشه باز بعد یک ...

عزیزم روغن گلیسیرین بگیر از عطاری 

شبا که میخای بخوابی بزن به دستت بعد روش دستکش یکبار مصرف بپوش که عرق کنه 

یه دستکش نخی هم بپوش روش که روغن درنیاد بزنه به تخت🤗

2805
اگه حالت تاول هست و آبداره ، پسر منم چند بار از پاهاش زد بیرون، آش خورده بود که فلفل قرمز و سیر داشت ...

اسی ایشونم درست میگن 

چون حالت تاول داره دونه ها

به مواد غذایی خاصی حساسیت نداری؟؟؟

2801