2777
2789
عنوان

دلم سیاه شده

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 183 پست
احتمالش هست چون اونایی که صاحب بچه نمیشن خیلی دل نازک میشنحتی ممکنه شما یه لحظه بچتو ببوسی اون ناراح ...

من ازش طلب حلالیت کردم گفت من بدیی ازت ندیدم 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چرا پس ؟

وقتی تو جمع قهرید انرژی میمونه تو تنت راحت نیستی همون باعث نشخوار ذهنی میشه

نمیگم بگی بخندی در حد سلام و احوال پرسی 

الــهی بـرقصـانـد خـدا بـه ســاز تـو جـهانـت را          
2803
اون خیلی دلش شکسته بود واقعا دلش؟شکسته بود و من کاملا تا ته ناراحتی و دلشکستکیشو حس کردم من متوجه می ...

من ازش شخصا طلب حلالیت کردم گفت من ازت بدیی ندیدم که بخوام حلال کنم یعنی راست گفته ؟ولی مادرش که اون همه اذیتم کرده جوابمو نداد و رفت همه جا جار زد فلانی دعا گرفته بچه دخترم سقط بشه 

خدا کمک کنه بتونم فقط باید اون کمکم کنه بدجور گیر کردم

یه نامه بنویسین توش همه چیو بنویسین انگار دارین دقیق بهش می گسن تو فلان کارو کردی من فلان حس رو گرفتم 

سعی کنین ببخشینش هرچند اون لایقش نیست ولی شما لایق سبک شدن هستین. یه دلیل پیدا کنین واسه بخشش. مثلا فقر مثلا بی فرهنگ بزرگ شدن خانواده درست حسابی نداشتن.و امثالهم

یه سطل آشغال بوگندو رو چقدر حمل می کنین؟ این خاطرات هموناس رهاشون کنین

طلب حلالیت هم نداشته باشین چون متوجه حرف شما نمی شن انقدر بد دل هستن

آرزوی تقاص هم نداشته باشین چون ظاهرا تقاصشونو پس دادن 

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
من ازش طلب حلالیت کردم گفت من بدیی ازت ندیدم

خب خداروشکر ولی کلا ادم های خوبی نیستن

کسی که دلش پاکه حتی اگه اولادی نداره با دیدن بچه های دیگه براشون دعای عاقبت به خیری و سلامتی میکنه و در اخر میگه خدا نصیب منم کنه 

ولی اینکه تهمت میزنن و دل میشکونن از دل سیاهشونه

دادم دیگه منم تصورم تا قبل این جریان مثل شما بود

این تصور شماس که فکر می کنین تقاص دل شکسته کسی رو دادین که سو برداشت داشته

اگر می خواهید اسرار جهان را کشف و پیدا کنید، از منظر انرژی و فرکانس و ارتعاش فکر کنید.تسلا
2804
یه نامه بنویسین توش همه چیو بنویسین انگار دارین دقیق بهش می گسن تو فلان کارو کردی من فلان حس رو گرفت ...

کی پس من ندیدم کجا پس داد تقاص یازده تا تهمتی که بهم زد 

خب خداروشکر ولی کلا ادم های خوبی نیستنکسی که دلش پاکه حتی اگه اولادی نداره با دیدن بچه های دیگه براش ...

یعنی از ته دلش گفته یا فقط خواسته منو از سر باز کنه ؟

ببینید ناراحتی فرق میکنه با دلشکستن کسی اون شخص عمیقا دلش از من شکسته بود یعنی آخرین حدی برای یک فرد ...

اخه شما قصدی داشتی؟

یه نامه بنویسین توش همه چیو بنویسین انگار دارین دقیق بهش می گسن تو فلان کارو کردی من فلان حس رو گرفت ...

در ادامه حرف شما یک تجربه از خودم بگم امیدوارم به اسی هم کمک کنه

من تازگیا عادت کردم جمله (همینه که هست) و استفاده میکنم 

مثلا این خانوم بیماره و حسادت داره همینه که هست

مادرم ادم غیر منطقیه همینه که هست

یعنی انتظار بالاتری ازشون ندارم همین خیلی راحتم میکنه

2805
ببینید ناراحتی فرق میکنه با دلشکستن کسی اون شخص عمیقا دلش از من شکسته بود یعنی آخرین حدی برای یک فرد ...

خب از کجا بدونم با این کارم ناراحت شده یا دلش شکسته؟ و البته من شخصا ازش طلب حلالیت کردم و در جواب بهم گفت من بدیی ندیدم ازت که بخوام حلال کنم 

کی پس من ندیدم کجا پس داد تقاص یازده تا تهمتی که بهم زد

همینکه در گیر شماس که فلانی کاری کرده واسه ما مشکلی پیش اومده میشه عکس العمل 

2801