2777
2789
عنوان

پسرمو تو مدرسه خیلی میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1703 بازدید | 130 پست

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

خب بگو اگر زدنت تو ام بزن ما دعوات نمیکنیم از حق خودت دفاع کن و...

گفتم دفاع کن میگه سه نفره من زورم نرسید

وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۰ 🥰 هدف اول  ۸۰ هدف دو م ۷۰ هدف سوم ۶۰ هدف چهارم ۵۵
2803

همه میگن بچه هاتونو اروم و مودب بار بیارین ولی بنظر من کمی خشن و دعوایی بودن هم بد نیست.

پسرتونو بفرستین کلاس ورزشی و امادگی دفاعی،رو اعتماد ب نفسشم تاثیر داره

اول ببین چرا میزننبعد به پسرت دفاع یاد بده دفاع به معنی زدن نهبه معني گریز از شرایطی که توش کتک بخور ...

بارها گفتم تو سعی کن بیشتر پیش ناظم اینا باشی تو کلاس تنها نمونی  ولی نمی دونم واقعا چرا ابنجوری

وزن قبلی ۱۱۵  😔وزن فعلی ۹۰ 🥰 هدف اول  ۸۰ هدف دو م ۷۰ هدف سوم ۶۰ هدف چهارم ۵۵
2804

یاد سریال داریوش افتادم چرا 

ما ترکا یه ضرب المثل داریم میگه گورخان اولوپ دور از جون همه معنیش میشه هرکسی ترسید مرد یا هر کسی بترسه میمیره 

بهش یاد بده با چنتا از بچه ها رفیق بشه هر کسی زد اینم بزنتش 

حتماً یه مشاور هم ببرش تا یاد بگیره کجاها باید شجاع بشه و از حقش دفاع کنه 

کاربر خانم💅💄لویزان درکه دشداشه سگ تو این بخت من بش شاشه 🤧من الان انقدر خستم و حوصله بحث ندارم که اگه بهم بگی تو گربه ای جای اینکه بهت توضیح بدم نه نیستم حرفت اشتباس بهت میگم میووو  ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 

واوفا یعنی چی حق سکوت

خب میگفتن ما هواتو داریم واقعا هم چیزی بهم نمی‌گفتند منم تکلیفشان رو مینوشتم

●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد ●فرهاد
2805
والا من ی دختر دارم ۸ سالشه از منم دفاع میکنه ..‌. چون از اول بش گفتیم هر کی زد بزنش ... لابد از اول ...

دقیقا همینه 

مامان منم از اول بهم گفته بود هر کسی اذیتت کرد بزنش جات خالی پسرای کوچمون هم ازم حساب میبردن😂😂

کاربر خانم💅💄لویزان درکه دشداشه سگ تو این بخت من بش شاشه 🤧من الان انقدر خستم و حوصله بحث ندارم که اگه بهم بگی تو گربه ای جای اینکه بهت توضیح بدم نه نیستم حرفت اشتباس بهت میگم میووو  ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 

2801