2777
2789
عنوان

از روی سرویس طلای عروسیم برداشتن

2661 بازدید | 116 پست

شب عروسی مادر شوهرم یه سرویس بهم داد که قدیمی بود و گفتن پول تو دستشون نبوده این سرویس مال خودشون بوده به من هدیه دادن،چند ماه بعد دستبند همون سرویس رو دست خواهر شوهرم دیدم خیلی ناراحت شدم.شوهرم به مامانش گفت،گفته بودن ما قبلش اینو به دخترمون کادو داده بودیم و شوهرم گفته بود کارتون درست نبوده.الان که چند سال گذشته وقتی دستبند رو دستش میبینم خیلی ناراحت میشم.چند وقت دیگه هم عروسیش هست

نظرسنجی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
بنظرم نباید ناراحت بشی هررررطور فکر میکنم نباید ناراحت بشی توضیح بده علت ناراحتیت چیه خب

مثلا مامان من اگر بود دستبند رو می‌گرفت می‌ذاشت رو سرویس کادو که ناقص نباشه هرتکه ش دست یکی باشه

هیچ هدیه دیگه ای کلا بهم ندادن.هرچی آوردن شوهرم خریده بود،کلش همین بود که همینو هم ناقص کردن

2804

بنطر من اره بده چه اشکالی داره .تازه عزیزم چرا ناراحت شدی ؟ هدیه بوده به شما و تضمین نداده بودن که دستبندشم میدن به شما در ثانی شاید واقعا از قبل داده بودن با فکر به گذشته خودتو اذیت نکن 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از همهمه ی اهل زمین بیزارم...

ناراحتی شما کاملا بی دلیل هست

به شما که سرویس بدهکار نبودن

همون هم لطف کردن

شما اگر سرویس می خواستی باید از شوهرت طلبکار باشی

شما یه طوری تعریف کردی که انگار بعد از اینکه به شما هدیه دادن از سرویس شما دزدی کردن در حالی که قبلش به دخترشون هدیه داده بودن و شما چشمت زیادی به مال دیگران هست

2805
اون موقع که سرویس رو بهت داد دستبند همراهش بود ؟اگر نبود خب از قبل داده دیگه

نه سرویس از اول ناقص بود

مثل اینکه قبل هدیه دادن هم شوهرم گفته اون تکه ش که برداشتید بذارید روش ،نذاشته بودن....

مثلا مامان من اگر بود دستبند رو می‌گرفت می‌ذاشت رو سرویس کادو که ناقص نباشه هرتکه ش دست یکی باشههیچ ...

سرویس معمولا گردنبند و گوشواره ست دیگه 

بعدم یه ست طلا دادن هنوزم توقع داری؟ چند گرمه ؟؟ 

قبلش ک شاید شما عقد کنی دستبند رو دادن به دخترشون 

خانواده ها چقدر مگه میکشن زیر اینهمه خرج زندگی که واسه ازدواج بچه هاشون صفر تا صد رو بزارن . یکم خودتون تلاش کنین بد نیستا

مثلا مامان من اگر بود دستبند رو می‌گرفت می‌ذاشت رو سرویس کادو که ناقص نباشه هرتکه ش دست یکی باشههیچ ...

دستبند رو از قبل دادن،،، وقتی هم ب شما دادن پول نداشتن، نمی‌تونستن  کادویی که قبلاً دادن ب دختره رو پس بگیرن ، پول هم  نداشتن ازش بخرن،، پس سعی کن ناراحت نشی،درسته ته دلت چرک شده و بگذر

2801