2777
2789

ولی همش تا حالا برای خونه خودم زدم برای خوراک بچه هام یا مهمونی هام حالا پری شب یه مهمونی بزرگ دادم ۳۵نفر مهمون داشتم ژله هامو دسرهامو همه دوس داشتن بزرگ و کوچیک حالا خواهر شوهرم دیشب زنگ زده میگه چند روز دیگه تولد دخترمه برام موچی و ژله میزنی گفتم باشه میگه بگو وسیله چیا میخاد بخرم بیا خونم درست کن گفتم اخه نمیشه من ابزارم زیاده خونه خودم درست میکنم گف باشه ولی هیچی نگف راجبه دستمزد خیلی زحمت میبره اونم ۳۰نفر مهمون داره ۳۰تا موچی خاس فقط

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس میشه دعا کنین حقی ک واسه ماس بهمون برگرده

چون شما هیچ وقت برای بیرون کار نکردی فکر نکنم ایشون هم قصد پرداخت دستمزد بهت داشته باشه 

اگه قبول کردی احتمالا مرامی باید انجام بدی مگر اینکه کم رویی رو بذاری کنار و بگی شرمنده ولی من شغلم اینه و ازش درآمد دارم 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون شما هیچ وقت برای بیرون کار نکردی فکر نکنم ایشون هم قصد پرداخت دستمزد بهت داشته باشه اگه قبول کرد ...

با نظر ایشون موافقم 

اینکه گفته بیا خونم درست کن کاملا مشخص که قصد پرداخت هزینه نداره

2803
2804
عزیز جان می خواست هزینه بیشتر بده. که بیرون می گرفت.دیگه زیر منت رفته که هزینه دستمزد نده

والا اسی خیلی بزرگواره 

زن داداش من بود همون لحظه اول میگفت 

البته من خودم هرگز شخصیتم اجازه نمیده کسی رو اینجوری گیر بندازم....

پول میدم از بیرون میگیریم

بدون منت 

عزیزم شما گفتی تا حالا فقط واسه خونه خودتون درست کردین،یعنی درست کردن ژله و موچی شغل شما نیست، ایشون دیدن شما خوب درست میکنی ازت کمک خواسته واسه مهمونیش از کجا بدونه شما برای درست کردن اینا توقع دستمزد داری

2805