2777
2789
عنوان

با شوهرم دعوام شده اومدم خونه مامانم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 763 بازدید | 32 پست
عزیزم دعوا رو شروع کردی طرفو زدی طلبکارم هستی؟جواب کتک کتکه دیگه

من همسرم از ظهر که میرسه خونه تا هشت شب بالا پیش مادرشوهرمه الان که باردار شدم هورمونام ریخته بهم بیشتر از قبل احتیاج به شوهرم دارم که کنارم باشه اما اون میگه پدرم مریضه و نیاز به من داره منم گفتم منم احتیاج به تو دارم سر این بحثمون شد زدمش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همسرم از ظهر که میرسه خونه تا هشت شب بالا پیش مادرشوهرمه الان که باردار شدم هورمونام ریخته بهم بی ...

خب این میخواست پیش اونا باشه که تو همون خونه زندگی می‌کنه. کاش قبل ازدواجت با این مسئله کنار میومدی. 

از طرفی هم تو حق داری اما خودت این حق و از خودت گرفتی 

موضوع دعوا سر چی بود که به این مرحله رسید؟؟

بیشتر از من به فکر خانوادشه از ظهر که میاد خونه تا هشت شب پایینه منم گفتم باردارم احتیاج به توجه دارم دو سه بار گفتم عین خیالش نبود باز تکرار کرد که دیگه سه روز پیش دعوامون شدت گرفت 

2803
من همسرم از ظهر که میرسه خونه تا هشت شب بالا پیش مادرشوهرمه الان که باردار شدم هورمونام ریخته بهم بی ...

الهییی درکتون میکنم پس اصلا زنگ نزنید تا خودش پیش قدم بشه ....اصلنم دلتون نسوزه که نتیجه برعکس میده بخاطر حاملگیتونم که شده خودش میاد دنبالتون 

خیلی اشتباه کردی که همسرتو زدی و اونم بیشتر اشتباه کرده شما رو زده وقتی بزرگ نشدی چرا ازدواج کردی و ...

من هورمونام ریخته بهم نیاز به توجه و محبت شوهرم دارم نه اینک اون کله وقتشو حتی زمانی که من باردارم صرف خانوادش کنه بعد من تو خلوتمون زدمش ولی اون جلو مادرش منو زد و مادرشم عکس العملی نشون نداد 

2804

یعنی همه سعی تو کردی ما بگیم برگرد با مقصر نشون دادن خودت لطفاا خودتو سبک نکن خواهرانه دارم میگم برگردی بخدا انقدر کوچیک میشی برات تره دیگه این شوهرت خوب نمیکنه از ارزش ننداز خودتو تو بارداری حق نداشت رو زن باردار دست بلند کنه خانمیت رو حفظ کن بشین شوهرت بیاد دنبالت الان سه روز تازه زوده منم چهار ماه حامله بودم دعوا شدید کردیم من ۱۰ روز رفتم خونه خواهرم بعد ۱۰ روز اومد دنبالم 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

حالا که خانوادتو وارد این قضیه کردی نه پیام نده اصلا به شوهرت.

خانوادت که پشتت درومدن رو سنگ رو یخ میکنی

صبر کن کامل یه هفته ده روز بشه اگر زنگ نزدن سعی کن از یکی بخوای واسطه بشه به خاطر بچه توی شکمت و بارداری و این حرفها کم‌کم اشتیتون بده

اصلا اصلا پیام ندی به شوهرتا

سری بعد که دعوا کنید نه خانوادت دنبالت میان نه اون می‌ترسه از رفتنت 

بهت میگه بازم بری دست از پا درازتر برمیگردی

لطفاً کاربریم رو گزارش میزنید من بترکم‌. ممنونم 👮🏻🍓
2805
برو دکتر مغز اعصاب شاید کمبود ویتامینی بدنت داره با عث مشاجره میشی

خیلی بهم زور اومد قبل بارداریم زیاد مشکل نداشتم با رفتنش اما الان که باردارم گفتم یکم توجهت به من باید بیشتر از قبل باشه اما انگار نه انگار منم دیگه قاطی کردم دعوامون شد زدمش اما اون جلو مادرشوهرم منو زد اونم اصلا مداخله نکرد 

2801