2777
2789
عنوان

تکالیف پسرمو یاد ندادم بهش عذاب وجدان دارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 63 پست
سال سوم هست سه ساله حرص میخورم درست نمیشه 😢

اسی خودت براش بنویس🤣

منم دخترم کلاس سوم مشکل داشته باشه خودم مینویسم دلم نمیخواد کسی بش حرف بزنه 

البته دختر من شاگرد زرنگه 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سال سوم هست سه ساله حرص میخورم درست نمیشه 😢

واییبی عشقم بچه گناه داره، من یه بار ننوشته بودم معلم یه کوچولو گفت چیکار میکردی دفعه بعد نگاه میکنم و اینا، یه بار دیگه هم واقعا نتونستم بودم بنویسم هیچوقت یادم نمیره سر همین مشق ننوشتن معلم چه جوری جلو بچه ها دعوام کرد و ضایع شدم بچه ها هم همش تا زنگ آخر یادم مینداختن🥲،، صبیه؟؟؟ 

کورد✨⭐
2803
کلاس چندم دنبال راهکار باش بگو اول درس بعد بازی بعد خوراکی سفت و سخت نگیری تا آخر همین روند داره

سال اول مریض شد خوب یاد نگرفت هنوزم که هنوزه تو خوندن و نوشتن مشگل داره از زیر بارش در میره 

ولی ریاضیش خوبه خودش حل میکنه 

سال اول مریض شد خوب یاد نگرفت هنوزم که هنوزه تو خوندن و نوشتن مشگل داره از زیر بارش در میره ولی ریاض ...

مواردی رو که مشکل داره  از آپارات کلیپ درسی بیار ببینه 

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.....به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند....
پسرم سومه هنوز درست نشده خستم 😩

پسرا کلا یبسن منم تا مینویسه دق میکنم میگم اشتباه نوشتی چنان داد میزنه و خودشو میکوبه زمین و گریه میکنه دیگه کلافم کرده گفتم درس نخونی دوستاتم دیگه نمیبینی اونا میرن بالاتر تو جا میمونی 

پسر من حتما مینویسه ولی خیلی بهونه میاره

وزن اولیه ۶۵   وزن فعلی ۶۰.  وزن هدف ۵۸
2804
واییبی عشقم بچه گناه داره، من یه بار ننوشته بودم معلم یه کوچولو گفت چیکار میکردی دفعه بعد نگاه میکنم ...

اره صبحی هست 

سوال ها رو نوشتم جوابشون مونده 

میگم بیدارش کنم بنویسه 

اذیت میکنه گوش نمیکنه منم دو روزه پریودم داغونم ،نتونستم زورش کنم بنویسه به نظرت نفرستمش مدرسه امروز ...

به معلمش پیام بده بگو تکلیف ننوشته دلیل داشته و لطفا فردا رو توبیخ نشه

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2805
2801