2777
2789

😅😅

مهمونی داشتم انقدر استرس داشتم که بخدا از دوشب قبل مهمونی خوابم نمیبرد ۴۸ ساعت بیدار بودم بازم خوابم نمیومد از فکر مشغولی چون خیلی خیلی برام مهم بود همه چی خوب باشه خلاصه دو نوع غذا درست کردم دو نوع سالاد دو مدل ژله و دسر زیتون ماست خیار نوشیدنی یه سفره فوق العاده چیدم مهمونام انقدر که خوششون اومده بود همه از میز غذا عکس میگرفتن واقعا از خودم راضی بودم اون روز بی نظیر شد همه چی یه دست بزنید به افتخارم😆😆😆🤣🤣🤣انقدر ولی زحمت داشت بخدا از خستگی تا شد کمرم

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2803
2804

ولی چی شد که مهمونیامون اینجوری شد

قدیما یه قرمه سبزی بود یه ماست و سالاد

بابام ته تهش میگفت مامانم برنج بذاره کباب و نوشابه از بیرون میگرفت

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2805
خسته نباشی. چیا پختی؟ من هنوز عقدم ولی استرس شام دعوت خانواده شوهر دارم. هی تو ذهنم میچینم چی باشه چ ...

قرمه سبزی و مرغ شکم پر حق داری استرس داشته باشی همیشه آدم اولین ها رو میخواد بهترین باشه انشالله شماهم بهترین پذیرایی و میکنی 

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2801