2777
2789
عنوان

بوی زننده ماهیچه گوسفندی

| مشاهده متن کامل بحث + 343 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بعضی ازگوشت هاخیلی بوی بدی میدن ومتاسفانه باهیچ روشی بوش نمیره

اخه نباید بود بده همسر من خودش دام پروری میکنه..موقعی که به گوسفند واکسن بهش زده بشه تا ۱۰روز نباید اون گوسفند رو ذبح کنی چون تاثیر واکسن رو گوشت میمونه و بوی بد میگیره و برای انسان مضره

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
نه قبلا پختم نشده ولی برای بعدا سوال کردم

یه بار بگو چجور پختی

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
2803
احتمالا حساس نیستین !منم اصلا چلوگوشت و ماهیچه گوسفندی نمیتونم بخورم بنظرم بو میده

حساس هستیم سر بو اتفاقا شدیدا به بو حساسم. ولی موقع آشپزی ازین فکر ها نمیکنیم شکر خدا میکنیم و یا علی

زعفرون که بله مبریزم برگ‌بو بار اولم هست میشنومامتحان کردین؟

بله من خودم خیلی حساسم ب بوی گوشت کلا هم زیاد دوسندارم! ولی یکی برگ بو بندازین ی عطر خاصی میده من خوشم اومد حالا بسته ب ضاعقتون (زایقه یا….)داره

2804
عه یعنی می‌گید زودتر ذبح شده؟؟

رنگ گوشت خیلیی قرمزه؟یا ی کم به زردی میزنه؟

حاجت مامانم 🥺برام خیلی مهمه💚 ۳۰ساله منتظره.                     خواهش میکنم براحاجتش ی صلوات بگید گفتید منو لایک کنید منم براحاجاتتون کوثربخونم😍
2805
2801